Zatrzymał Bundesliga rekordzista Timo Hildebrand ikona Stuttgart

Niemiecki bramkarz Timo Hildebrand był jeszcze we wrześniu ubiegłego roku powiedział, że chciałby gdzieś rozciągnięte zawodową, ale dziś w końcu odłożył rękawiczki na gwoździu.Były Stuttgart ostatnie wielkie wsparcie w poprzednim sezonie sporadycznie grał Eintracht Frankfurt w Bundeslidze nadal posiada rekord bombę podmuchu…

Właściciel siedmiu startów dla niemieckiej reprezentacji zdecydowanie najbardziej złamał natychmiast w swoim pierwszym profesjonalnym występie.

matka Stuttgart na początku tysiąclecia odchytal ponad 200 najważniejszych meczów ligowych w sezonie 2003/04 i przetrwał neinkasovat równy 884 minut w rzędzie, które do tej pory nie udało się nikomu innemu.

W 2007 roku, z brudnym blond włosy VfB obchodzony z unikalnym mistrzostw, w połowie tego sezonu, jednak z klubem z sercem zgodził się na przedłużenie umowy i od tego czasu jego kariera raczej wyblakłe.

Hildebrand próbował szczęścia w Hiszpanii i Portugalii, co najmniej 30 liga zaczyna się w jednym roku i już nigdzie nie było z powodu kłopotów zdrowotnych neodkroutil.Ostatnio zajmował pozycję numer jeden na wiosnę 2013 Schalke; Od ostatniego lata, był bez pracy.

Na jesieni ubiegłego roku, a Hildebrand po raz kolejny zapowiedział atak na profesjonalny kontrakt i głośno mówić powinna wynosić około zaangażowania w Brema, zwłaszcza biorąc pod uwagę utrzymujące się problemy z biodrem, ale nie ma powrotu.Teraz więc 36letý bramkarz w rozmowie z SWR Sport powierzono trudnej decyzji oficjalnie emeryturę

Nawet jako zawodnik Stuttgart Hildebrand uczestniczyli również w domu World Cup w 2006 roku i pozostaje symbolem ostatnich udanych Szwabii ery.; Teraz chyba średniej Bundesligi mančaftu.

Pierwszy zespół VfB Hildebrand wziął Ralf Rangnick, pierwsze owocne lata, ale później piłkarzem Walencja i Hoffenheim żyli pod Felix Magath, gdy pokrywa tylna bardzo młody i głodny zespół wokół Philippa Lahma, Andreas Hinkel, Aliaksandra Hleba lub Kevina Kuranyiho ,

W szczególności, w roku 2003/04 Hildebrand powiedział przewód bomba-Blast, a także występy w Lidze Mistrzów nie tylko – zwłaszcza w domu grupowej podczas Stuttgart nie przegrał raz, lub w rundzie, kiedy neinkasoval wylądować Chelsea. kariera

top Hildebranda przyszedł w sezonie 2006/07.W tym czasie Armin Veh w południowo-zachodniej Niemiec mógł postawić na dojrzewający napastnikiem Maria Gomeze, który wraz z debiutant Cacauem lub Khedira ciągniętych Stuttgart do finału Pucharu Ligi Narodowej i na pierwszy tytuł po 15-letniej przerwie. Hildebrand ponownie należał do znaczących cyfr drużyny.


Zobacz więcej na stronie: rower gastronomiczny