Wspaniale Happy monituje w ósmej rundzie Berdych Wimbledonu. Strycova końce

Tenis Wimbledon Czech widzi osiem finałów! Jiří Veselý młodzik w trzeciej rundzie portugalskiego Joao Sousa grał w trzech setach 6: 2, 6: 2, 7: 5, a w swojej pierwszej walce o ćwierćfinał skłania Tomase Berdycha. Radził niemieckiego Alexander Zverev 6: 3, 6: 4, 4: 6, 6: 1. W niedzielę, kiedy normalnie All England Club odgrywa udało tylko Barbora Strýcová, którzy ulegli Slayer Petra Kvitova Ekaterina Makarova Rosji 4: 6, 2: 6

Jiří Veselý powodu triumf nad Sousou raz pierwszy w karierze Ruszył do końcowej Grand Slam.

„Czuję się tu świetnie, gram dobrze i jestem silna. Tylko raz byłem w turnieju stracił usługę i mam nadzieję, że będzie nadal”, powiedział Vesely.

dwadzieścia dwa Vesely Londyn niespodziewanie znokautował w sekundęOkoło ósmej nasionami Dominic Thiem Austrii i przeciwko Souza potwierdził swoje samopoczucie. W meczu z 31. piłkarzem na świecie dominują dwa pierwsze sety i trzeci udało lepsze zakończenie. „Grałem agresywnie i pewnie, jak powiedziałem ostatni mecz,” powiedział.

Wszedł do meczu bardzo dobrze weszła był bardziej cierpliwy i bardziej dokładne i szybko doprowadziła 4 0. Ponownie, mógł liczyć na rywali usług i dozwolonych w meczu tylko jeden brejkbol który okazał asa. I kolejny as w swoim dwunastym meczu, wesoły i zakończył mecz. Podobało mi się i okazało się, że najlepszym sposobem mógł, „powiedział Vesely.

Z trzydziestu Berdych dopasować ATP spełnione tylko w ubiegłym roku w Shenzhen w Chinach i tam potwierdzono Berdych bezproblemowo czeskie liczba jedną rolę.No ale wiedzą klub Davis Cup i Prostejov.

„Berdych był moim bohaterem, kiedy byłem dzieckiem. Gra Czekam. Będę skręcić z zewnątrz, musi wygrać. Ale kto wie? Zostawiam tam wszystko. „Vesely powiedział.

Berdych załamał się w trzecim secie tylko

Berdych osiągnął główny sąd w All England Club po trzech latach i okazało się w wielkie światło.Mecz długie dwie godziny i czterdzieści minut zdobył 44 strajków i wygrywając trzynaście es. „Grałem wielki mecz,” powiedział.

Na Wimbledon jest rozgrywany po raz czwarty w historii i pierwszą niedzielę i Berdych był zadowolony, że miał szansę i na górze, że na korcie centralnym. „Lubię tradycję, a ta jest wyjątkowa, więc byłem zadowolony, że centrkurtu”, powiedział.

Pojedynek z Zverev był finalistą turnieju w 2010 roku, dwa zestawy kontroli. Zagrano siłą przeniosła dobrze i był z pewnością przyniesie. W każdym zestawie, wziął jedyną szansę na ucieczce, który rozwinął, i wydawało się zmierzać do procedury třísetovým.

Dziewiętnaście młody człowiek Zverev ale nadal walka dramatized.W trzecim secie złamał zgłoszenia czeskiego zawodnika i był zachwycony z fanami, którzy okrzyki głównie słabszych. Berdych był trzeci set uratowane, ale niech Zvereva więcej oddechów – od 0: 1 w czwartym secie wygrał sześć meczów z rzędu i zakończył mecz

„Jestem szczęśliwy, jak walczę opanowane bo Sasha jest wielkim graczem. może następnym zwycięzca Grand Slam i grałem naprawdę dobrze „, powiedział Berdych.

Wśród kobiet, nie było tylko Safarova

Z czeskich tenisistów w tegorocznej ósmej finału w All England Club oddał tylko Lucie Šafářová, który zostanie rozegrany w poniedziałek z Kazaškou Jarosława Szwiedowa.

w Wimbledonie po raz czwarty w historii gry z powodu opóźnienia w pierwszą niedzielę, ale Strycova tego dnia zostanie zapamiętany jak najlepiej.W pierwszym secie wygrał trzy razy z rzędu, przynosząc lewą rękę grając Makarov, ale za każdym razem usługa nadszedł.

Makarov grał agresywnie i pchnął lajnám. Strycova próbował się bronić, grał stosunkowo długą wymianę, ale częściej z lepszego końca dla Rosji.

Strycova wyglądał sfrustrowany i zły kilka razy odpinkla kulowy z kolektorów. W drugim secie tracił szybko 0: 3. I jej trener Tomáš Krupa w pustej sali korcie numer 3 zadumie opierając głowę na ręce na poręczy

W ostatnim meczu na mecz jest Strycova słabo orient ich zdaniem ” żonaty „samochód i Makarov zapisywane na wygranej woleja.Dwie wymiany później spadł podczas rywalami lob w sieci i mecz przegrał.

H + H zaprosić W + W

Deblistky Lucie Hradecká i Andrea Hlaváčková Wimbledon grać z Venus i Serena Williams’ , Amerykańskie siostry w Londynie trawie stracił finale olimpiady cztery lata temu, a teraz mają szansę zemsty.

Turniej Sześciu Hlavackova z Hradecka ale prawie skończyło się w 2. rundzie. dzisiaj Czeszki pokonały francusko-szwajcarska para Alizé Cornetová Xenia Knollová 6: 3, 6: 7 i 7: 5, z odpowiednim zestawem z już stracił parę Czechy 1: 5Mecz mógłby zakończyć się w drugim secie, w którym wiodącą 5: 3, ale w końcu nie korzystać z dwóch punktów meczu

Hlavackova z Hradecka z przez Williams zagrała w 2012 All England Club dwukrotnie – najpierw ulegli w finale Wimbledonu. a następnie w walce o olimpijskie złoto. Teraz, pięciokrotny zwycięzców Wimbledon spotkania w 3. rundzie.

Czesi przydomek H + H pokonał Serena i Venus w półfinale US Open, który zdobył w 2013 roku, a turniej w Stuttgarcie. Dwa razy z amerykańskimi siostrami straciły na glinie w Paryżu (2009, 2010) i raz w Australian Open 2010.

300-te zwycięstwo Sereny

W obronie mistrz Serena Williamsová w trzeciej rundzie, pokonując niemieckiego Annika Beck wyraźnie 6: 3, 6: 0, Trista nagrany wygrać w Grand Slam i kontynuował kierując się do 22grandslamovým tytuł.

Chociaż Williams pierwszy przyszedł na początku służby, ale poza tym nie miał centrkurtu dwadzieścia dwa unseeded Niemka kłopoty. Pomóc nawet złożenie prędkość latania z 198 km / h, a wygrał w 51 minut.

Pierwsza niedziela jest All England Club tradycyjnie wolny, ale w tym roku po raz czwarty w sztukach historia, bo turniej był z powodu złej pogody w poślizgu. „Grałem w pierwszą niedzielę i ostatni raz (w 2004 roku) i to było znowu ładne. Chociaż kocham wolną niedzielę, ale ciężko było się z tyłu, więc to dobrze, że grałem,” uśmiechnął się Williams.

American zwycięstwo poprawiło bilans Grand Slam w singlu na 300 zwycięstw i 42 porażek. „Naprawdę? Nie wiem. To miłe,” powiedziała.Liczba gier wygrał więc w tabelach historycznych wyprzedził rodaka Chrisa Evertovou (299) i sześć zwycięstw przegrywając Martina Navratilova (306: 49).

-letni Williams w poniedziałkowych ośmiu finałach będą rywalizować ze trzy lata młodszego rosyjskiej Svetlana Kuznetsova, którą straciła w tym roku w Miami

podwaja – runda 2.
b. Bryan M. Bryan (USA-2) – Dżazira galaretki (Tun./ČR) 6: 3, 6: 4

< b> podwójna – 2etap:
Karolína Plíšková wąwozy rodziny (CR-8 / niem.) – Putincevová, Rybarikova (Kaz./SR) 6: 1, 6: 4
Hlaváčková Hradecká (CR-6) – tulei, Knollová (Fr./Švýc). 6: 3, 6, 7 (2: 7), 7: 5
Gavrilovová, Kasatkinová – Matteková piaski Šafářová (7-USA / at) 6 (Austr./Rus.): 2, 0: 6 7: 5 Grönefeldová