Wiedziałem, że mogę to zrobić, mówi Halak

Bratysława. Bardzo udany okres w karierze przeżywa w NHL granicą słowacko hokej na lodzie bramkarz New York Islanders Jaroslav Halák.

„Wyspiarze” grał najlepszy miesiąc listopad w ciągu ostatnich 34 lat, co znacznie przyczyniło się do doskonałej wydajności zaledwie 29-letni bramkarz. Jego forma nie uciec ani urzędnicy NHL, którzy wybrali go jako pierwszy gwiazdę ostatniego tygodnia.

“To był wspaniały miesiąc,” powiedział Halak jako gość talk show na żywo NHL. „Jest to bardzo zabawne i przyjemne, jego porażka w zespole.Jesteśmy naprawdę cieszy go, ale wciąż przed nami dużo pracy „, powiedział słowacki bramkarz.

Islanders wygrali 11 z ostatnich 13 gier, które udało im się po raz pierwszy po 24 latach i na ogół muszą stanowić 17 triumfów 24 pojedynki, dzięki czemu zysk w wysokości 34 punktów w Dywizji Metropolitan zajmuje drugie zdobyć tylko dla Pittsburgh Penguins.

Wygrana 14 z pierwszych 24 meczach udało im się po raz pierwszy w historii serii. sukces zespół podpisał okazują słowacki Ľubomír Višňovský, który jest obecnie rannych.

w ubiegłym tygodniu vychytal Halak trzech zwycięstw o ​​średnicy 0,95 goli-meczu i 96,4 zapisać interwencje procentowe.Halak znajduje się w pierwszej dziesiątce

Jego osobistym serii rozciągnięta do dziewięciu zwycięstw i ma tylko jedno zwycięstwo dzielił rekord franczyzy osada, która od 1982 roku posiada Billy Smith. W pobliżu goście Islanders w środę w Ottawa Senators.

Jego obecność w Jersey „wyspiarzy” Halak rozpoczął trzy zwycięstwa, ale potem nieprzekonujących występy, stracił cztery w rzędzie i media zaczęły kwestionować pozycję bramkarza Słowackiej w zespole. Halak jednak utrzymany trener John Capuano, który powiedział, że jednostka bramkarzy.

„Musiałem złapać lepiej i będzie lepiej dla niego. Wiedziałem, że mogę to zrobić.Ostatnio jesteśmy w stanie zdobyć bramki w kluczowych momentach doskonale bronić odtworzenia mocy i myślę, że jest kluczem do sukcesu „, podsumował Halak. W

W tym sezonie zbudowany do bramki na siedemnastu z których dwanaście są cieszył się zwycięstwem. gracze pola ze wszystkich NHL znajduje się w pierwszej dziesiątce w liczbie zwycięstw, średniej dostępnych zero (2.13), w Zapisuje (92,6), a liczba shutouts (3).

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. łóżko dla dziecka