Trener złoty Hejnová: niewielu wierzyło jeszcze wrócić

Miał momenty, kiedy on sam nie wierzy w powrót Susan shoaling. Trener Dalibor Kupka ale był w stanie przygotować swój ostatni rok prawie rannych oddział do udanej obronie tytułu mistrza świata. Podczas oglądania finału był bardzo nerwowy, bardziej niż pierwsze zwycięstwo dwa lata temu w Moskwie. Ale kiedy Hejnová prowadził siódmy płotek podejrzewa złoty końca.

Dwa lata temu, a mianowicie przeszkodami Czech wygrał wszędzie był suwerenny. „W ubiegłym roku nie było dowodów na wszystko, nawet na wiosnę. Więc zdecydowanie nerwowy niż w 2013 roku.Do ostatniej chwili nie było znaków zapytania czy inne dziewczyny trochę oszczędzono jeśli Sue zmusi nawet trzeci bieg „powiedział Kupka.” Poszło dobrze, „radował się.

W jego słów, to było idealne wyścig. „wiedziałem, że było już dobrze na piątym przeszkody, nie zepsute żadnego rytmu, podbiegła do niej. Zarządzane siódmy tor przeszkód dla szesnastu krokach częstotliwości i wiedziałem, że będzie tam, jeśli neškobrtne na końcu.Widziałem, że uprawnienie to ma “opisane trener Kupka” Ran najlepszą wydajność tegoroczną, po prostu szczęśliwy „, powiedział

WIDEO |. Hejnová opanowane wyścig wyraźnie

to był czas, ale nie wierzył zwrot Hejnová po złamaniu zmęczenia w styczniu ubiegłego roku i kolejnych problemów z pięty „. to wielki zaszczyt, że wrócił w ten sposób, ponieważ nikt nie wierzył. W ubiegłym roku było katastrofalne. Muszę przyznać, że od czasu kontuzji nie bardzo mi wierzyć. Ponieważ był przewlekły, ja nie wiem, czy możemy kiedykolwiek razem „powiedział.

Na koniec 2014 roku, jednak Hejnová nieco cudownie uzdrowiony.” Wtedy zacząłem wierzyć, że jest zdrowy, może on wyłączyć walczyć o medal „, powiedział.Ale nie chce spocząć na laurach, przez rok jako olimpiadzie. „Dziewczyny można poprawić, to nie należy lekceważyć, ponieważ jesienią, musimy rzetelnie przygotować i być nawet silniejszy,” planowane. „Limit to tylko zdrowe, czy może i będzie ciągle trenować, to może być znowu lepiej,” wierzył.

Dla osmadvacetiletého Hejnová teraz odgrywają kluczową rolę doświadczenia. „On ma niesamowite poczucie rytmu, począwszy od piętnastu lat, doświadczenie chmury. Ta dyscyplina jest o nie popełnić błąd. Jeśli nie wygłupiaj się, co w przeszłości było, więc może to zrobić dobrze. Mogę być tylko zadowolony, że spotkał ją i pchnął to gdzie jest teraz, „radował się.