Tatarski pomogło obrotów od 0: 3 do 6: 4 wynik Voráček utrzymać punktową

Detroit. Słowacki hokeista Tomáš Tatar kontynuował jakości wykonania w zagranicznym NHL, pomagając Detroit w niedzielę, aby włączyć się w meczu z Buffalo 0: 3 w finale 6: 4 jeden cel i wspiera.

Sabres dzięki piąty tohtosezónnej asysty Andreja Meszároša prowadził lodu Red Wings po czternastu minutach, 3: 0, ale nie trzymane ołowiu.

Po 31 minutach wyrównane tatarski jego 21st roku bolesnego rozdmuchowe do 3: 3, następnie 42 min, przygotowana XIII tohtosezónnou wspomaganego dokładne interwencja Henrikovi Zetterbergovi.

W trzecim okresie dał wszystkie trzy cele Red Wings właśnie szwedzki napastnik, to jego szósty hat-trick w NHL kariery.

„Przeciwnik nas na początku wstydu. Można powiedzieć, że ja też spodziewałem, bo byliśmy za dwóch trudnych spotkań.Moi stażyści ale następnie włączona do wyższej realizacji i odwrócić negatywny kurs na naszą korzyść, „powiedział trener posiedzeniu w Detroit Mike Babcock Hossa często strzał

Nawet w Chicago było dwie trzecie pojedynku z Dallas bramkę. 3: 3, końcowe dvadsaťminútovku ale lepiej zarządzana odwiedzenie Gwiazdki i cieszyć się Win. 6: 3.

Marián Hossa był razem z Brandon Saad najaktywniejszym strzelec bramki pojedynek gwiazd zagrozić siedmiokrotnie

„to proste, dzisiaj graliśmy dobrze w obronie. Mamy najechali jedną obronny przeciw jednemu, co jakość przeciwnik używany. Musimy go Poprac „, powiedział Chicago kapitan Jonathan Toews.

Hokejisti krajowy Pittsburgh niewystarczające do New York Rangers, którzy ulegli 2 graczy 5.Goście podwaliny dla zwycięstwa w pojedynku sąsiadów w tabeli Konferencji Wschodniej z czterech bramek już pierwsza połowa.

Gra była dwukrotnie najlepszym strzelcem pchnął zawodników Rick Nash, zaledwie dwa dokładnych trafień będzie jego kolega Derek Stepan.

Cele 16. Crosby (Perron, Letang), 45 Perron (Bortuzzo, Letang) – 1 Rick NaSH 7 brassard (Klein Zuccarello), 23 Rick Nash (Brassard), 26 . Stepan (St. Louis, Kreider), 47 Stepan (Kreider, St. Louis)

Cele 13. P. Kane (Seabrook, Bickell), 17 Saad (Sharp, Seabrook), 28 . Saad (Toews Hjalmarsson). – 7 Seguin (Sceviour Jamie Benn) 11 Eakin (Jamie Benn Goligoski) 20 Fiddler (Klingberg, Moen), 43 Eakin (Seguin Jamie Benn) 51. Cole (Spezza, Klingberg), 59 Horcoff (Goligoski, Eakin)

Cele 5. Mała (Ladd), 22 Frolík, 50thByfuglien (Scheifele), decydująca sama. Trochę rampa – 8 Ekman-Larsson (Doan, Hanzal), 54 Korpikoski (kamień, Yandle), 57. Rieder (Vermette, Doan)

Cele 21. Nyquista (Zetterberg, N. Kronwall) 25 D. Miller (Andersson Dekeyser), 31 TARTAR 42 Zetterberg (Daciuk tatarski), 46 Zetterberg (Nyquista Abdelkader), 52 Zetterberg (Quincey, Dekeyser) – 2 Stafford (Hodgson MÉSZÁROS ) 11 Ennis (Zadorov Benoit), 14 ° C Stewart (Ennis Zadorov), Ennis 49 (Moulson)

Tomáš tatarski (Detroit) 18:10 1 1 2 + 2 2 0

Marián Hossa (Chicago) 20:09 0 0 0 0 7 -1

Andreja MÉSZÁROS (Buffalo) 19:39 1: 0 1 2 + 2 2