Squat, huk strzału! Koukalová przeszkoleni w strzelaniu, a następnie dokładnie na czele

To było nerwów. Na linii ognia miał biathlonista Gabriela Koukalová trafić w cel. Wiedziała, że ​​kiedy strzela, może być w niebezpieczeństwie drugie miejsce bojownika w Pucharze Świata w Oberhof. Płytka powinna warunek numer trzy szybkie Fink Kaisa Mäkäräinen. Fani nawet nie oddychać, dlaczego nie można dać czas, pytali. Koukalová wiedział, co robi. Przed ostatecznym ciosem nawet zrobić przysiad. Potem striked dokładnie i pobiegł na drugim miejscu.

Oberhof wojownik dostaje Koukalová wystawały z pierwszego miejsca, które odbyło się po zakończeniu fotografowania pozycji leżącej. Na pierwszym i drugim pionowo, ale popełnił błąd i stracił prowadzenie. Zagrożenie było wreszcie szczebel i srebro.Postanowił może jej ostatni poranek na pierwszym kabłąku.

Czeska reprezentacja wiedział, że jeśli trafią w cel, prawdopodobnie upłynie w spokoju na drugim miejscu, który porusza się na czele Pucharu Świata. Jeśli nie trafił, będzie miał dwa koła karnych za fałszywe dwóch strzałów. Dałoby to konkurentce szansę od Finlandii.

A więc Czech piękno strzał do piekła skupiony. Sekundy ciągnęły się przez uderzenie nie przyjdzie. Koukalová zakończyć przed decydującym strzał dobrze zrobione squat. Ignorant wentylator musiał patrzeć, to rzuca się stało, pomyślał. Było odwrotnie. Cios trafić w cel i Koukalová mogła oddychać.Podróż do pozycji srebra było nieobsadzone.

„Kiedy człowiek stoi na dużej odległości w zimne i zdrętwiałe nogi i nerwów pracy. Warto zrobić przysiad i rozprostować nogi, „komentował po wydarzeniach wyścig dla trenera telewizja Zdeněk Vítka. Nic więc dziwnego, że Gabriela Koukalová zrobił coś podobnego. „Gabi próbował przed ostatnim ciosem i uderzyć tak dobrze,” dodał. Koukalová i pobiegł sekund i prowadzi Puchar Świata o pięć punktów.

„Moje nogi zaczęły drżeć i nie byłem w stanie celować” opisał los swoich konkurentów. Następnie docelowy przekreślony, ale stracił dużo czasu i 5,5 sekundy wyprzedza Francuzką dostał.Mäkäräinenová odszedł z bardziej odległej trzecią. W tym celu i ostatecznie zawodnik przekroczył linię mety.