Słynny projektant Karim Rashid mówi

Słynny projektant Karim Rashid mówi, że formularze powinny być lekkie, miękkie, amorficzny kształt. Uważa on, że możemy nawet wczuć się w czymś takim noclegi, jak to nam się “fizycznie i intelektualnie miłe.”

krovat-cherdak-16-e1378292356578

Innym trendem w tym roku to połączenie znanych rzeczy w jakiejś wyjątkowej formie. Tak, stary pomysł drewniany koń na biegunach przez Londyn studio Doshi Leviena została zawarta w projekcie, przypomina klepsydrę na biegaczy, czy miejskim urny, przepisy z jednej strony, za który zdobył 2011 Interior Innovation Avard.

Nowoczesna koncepcja funkcjonalna
W czasie zmieniły i pojęcie funkcjonalne meble wakacje. Jeśli wcześniej ceniony super-konstrukcję gospodarczego, kiedy meble dziecko może być przekształcona w zwykłą manipulacją mebli dla nastolatka, a nawet dorosłych, to proponuje się Komodnestandartnoe wykorzystanie przestrzeni i mebli do edukacji, szkoleń i funkcji rozwojowych.
Łóżko może być kolorowe drewniane budownictwo, ze spanie na górnym poziomie i dolna część – biurko, komoda są drabinie noclegi prowadzącej do drugiego poziomu. Krzesło może służyć jako torba z uchwytami do zabawek, kanapa może wyglądać jak macie sportowych, ale może również zawinąć, nogi i plecy krzesła uzupełnione piramid, drewniane liczydło, plastikowym, przezroczystym opakowaniu z koralikami i grochu, blat – będzie tablica do rysowania ,
Jest również aktywnie wykorzystywane w nowoczesnej projektowania przepływu jednego składnika do innych mebli: szafka zamienia w górę, półki – puzzle. Jak meble mogą skakać, wspinać się, rysować, mogą być odtwarzane. Na przykład, firmy Zagraj dywany dywany z wypukłych części dróg, domów, lasów i rzek, mogą być używane jako gotowy boisku – umieścił wakacje małe zwierzęta i samochody – i żyją w fantastycznym mieście! Niektóre szczegóły w nowoczesne meble dla dzieci dla dorosłych będzie wydawać się niezrozumiałe overkill, a dziecko od razu sobie sprawę, że przez otwory w stolcu może zawiesić torbę, szmata dach domu-jaskini jest łatwo przekształca się w namiocie, w zagłębieniu w tabeli, można toczyć kulki i pióra na plecach Krzesło może nauczyć się alfabetu czy tabliczki mnożenia.

Bezpieczne
DetskayaGovorya bezpiecznych materiałów, które są odpowiednie dla dzieci, zawsze uważana była za standardowy zestaw mebli z drewna, płyt wiórowych i MDF. Niewątpliwie, drewno – jeden z najcenniejszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska materiałów naturalnych. Drewno może być cięte, cięte, zginać, nadać mu niemal dowolny kształt. Drewno tworzy ciepły domowy komfort. Jego jedyną wadą – wysoka cena.
Przezorni rodzice do mebli z płyty wiórowej, ponieważ formaldehyd używany do klejenia wiórów drzewnych, są ujęte w wykazie substancji, które wywołują powstawanie i wzrost komórek nowotworowych. Ale nasi klienci nauczyli się czytać instrukcje i certyfikaty jakości, a jeżeli prawo do wyboru rodzaju drewna wiórowej, fenolowych i żywic mocznik nie są straszne. Płyta wiórowa ma kilka typów: E0, E1, E2 i E3. O E0, oczywiście, w naszym kraju, można zapomnieć, zbyt drogie dla jego produkcji. Jednak w płytach typu E1 szybkości emisji formaldehydu nie różni się od figury drewna dzieci krovatpoetomu płytki te są bardzo odpowiednie do wytwarzania mebli dzieci. Wpisz E2 i E3, tym bardziej zdecydowanie przeciwwskazany do mebli dziecięcych. Ponadto, w celu zapewnienia ochrony przed narażeniem na szkodliwe żywic, rozwinął płyty wiórowej laminowanej.