Slovanisti opóźnione płatności, grozi do strajku

Bratysława. hokeiści Slovan Bratysława opóźnione płatności, który przyznał i dyrektor generalny słowacki Maroš Krajči uczestnika KHL. Jak donosi w swoim vydanní gazety sobotnim plus jeden dzień, gracze są gotowi do strajku i są zdeterminowani, aby dojść do pasuje, jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie.

W ostatnich dniach pojawiły się, że gracze Slovan zapłacili pieniądze, co zostało potwierdzone przez Krajči.

„Tak to prawda”, przyznał dyrektor generalny słowiańskich plus jeden dzień. Budżet KHL klub, według niego, nasz kraj jest daleko nie mogą być finansowane wyłącznie przez przychody ze sprzedaży biletów i reklamy na ograniczonym rynku słowackim.Jest porozumienie dżentelmena

„Dlatego około 30 procent naszego budżetu, zbudowaliśmy trzy lata temu i jest związany z kontaktów biznesowych naszych partnerów z Federacji Rosyjskiej.”

Krajči twierdzi, że obecna sytuacja spowodowana spadkiem cen ropy naftowej, gazu ziemnego, jak również sankcje Unii Europejskiej wobec Rosji w związku z sytuacją na Ukrainie jest bardzo trudne dla wielu ludzi i to jest odczuwalne w całej KHL.

„Oczywiście, codziennie robimy wszystko, co możemy zarządzać sytuacji.”

Według Krajči jest dżentelmeńska umowa między kierownictwem klubu i piłkarzy, kiedy i jak zostaną one zapłacone bieżące zaległych długów.

“Nasi gracze są maksymalne specjalistów.” Ponieważ klub mówi graczom dokładnie sobie sprawę z sytuacji finansowej, ostatnie spotkanie w tej sprawie bezpośrednio w kabinie w niedzielę rano.

„Kilka razy moja kabina podkreślić, że za wąsko nie stracił konieczne w każdym przypadku do poszukiwania ogólnej trudnej sytuacji finansowej”, powiedział GM Słowianin, zgodnie z którym nie są „płacą graczy tak małe, że opóźniony jeden był w stanie wyrzucić z rytmem ”.Wypłaty były późno, a przed

Według gazety plus jeden dzień, jednak płatności są opóźnione o więcej niż jeden lub dwa miesiące. Gracze podobno zgodził się z Krajča że ci, którzy nie mają pieniędzy w sierpniu, płacili przed piątek, 28 listopada, który to zrobił, a następnego tygodnia i wysłał do września

Jeśli tak, kabina chce uderzyć i jest zdeterminowana, aby dojść do spotkania.

Zawodnicy Słowianin poprzez opóźnianie płatności od miesięcy już w ubiegłym roku, o czym świadczy sezonu mówił napastnik Michal Vondrka. Jak donosi plus jeden dzień, tylko Czech legionista mógł opuścić klub w Bratysławie, kazał powinno być Spartakiem Moskwa.

W kadrze na czwartek Canadian rozstał się z powrotem Kurtis Foster.Przybył w lecie do słowiańskich jako wielki podpisania, ale nie spełnił oczekiwań.

„belasých” zagrał tylko 18 meczów, w których strzelił jednego pomagać i minus osiem punktów. Od początku końca, musi być rekompensata finansowa klubu.