Rode drewniane konie

Rode drewniane konie …

Eksperymenty nie dotknął wszystkich materiałów i tekstur, kształtów, kombinacje kolorów. Rok 2011 był bogaty w nowej wizji świata mebli dziecięcych: współczesne kolekcje były prezentowane na prestiżowych wystawach takich jak 100% Design London, Milan Furniture Fair, Kolonia 2011 imm cologne i innych.

kombi01

Od innowatorów – dzieci!
Dorosłych KolybelOsoznanie, że dzieci potrzebują własnej przestrzeni, a raczej miejsce dla autoekspresji i rozwój talentów, sprawia projektantów do opracowania nowej linii mebli dziecięcych. Podejmowane przez producentów, aby zadowolić wszystkich, zapewnia dotychczas niespotykaną różnorodność stylów, od środowisk wariantów efektowne i konserwatywne dla “małej księżniczki” – wszystkie w kolorze różowym, niedźwiedzie, kokardy, lustra, a dla chłopców – niebieskimi wstążkami, pościelowej samochodów do pop-artu, podziemia a nawet czarny humor. Interesujący eksperyment z kolorystyką. Według psychologów, wpływ kolorów na człowieka o wielkim znaczeniu. Uważa się, że w starożytnych egipskich świątyń były tam pokoje, gdzie promienie słoneczne załamuje się w dowolnym kolorze widma. U tych pacjentów skąpane w strugach światła i kolorowych ludzi odzyskać. Nawet ci, którzy nie wierzą w mity, potwierdzają, że wybór kolorów, który otacza dziecko, musi być traktowana poważnie. Dzieci instynktownie kochają jasne, kontrastowe kolory i czyste. Tylko uzbrojeni w tę wiedzę projektantów zbliżyć problem z różnych perspektyw. Konserwatywna wciąż wolą blady róż, jasny niebieski, zielony, żółty dźwięki, fani know-how jest używana w pełnym kontraście, połączenie ostrych czystych kolorów. Skomplikowane komodNaprimer, słoweńskim Nick Zupank szerokie wykorzystanie koloru czarnego w takich pozycji, jak szopka, klatki piersiowej dzieci z szufladami, elektryczne, domów dziecka. Młody twórca uważa, że ​​jeśli w pierwszych miesiącach życia dziecko odróżnić tylko jasne, kontrastowe kolory, czarny kolebką go, na pewno należy.
Projekt współpracuje z formularz wypełnia ją o nowe treści. Klasyka nie są obecnie uważane za “pokój Barbie”, i całkiem dorosłych rzeczy, ale zmniejszone. Na przykład, niemieckie fabryki Richard Lampert wydana Krzesełka dla dzieci, skrzynie, tafty w postaci opon, które mogą również być wykorzystane w “dorosłych” wnętrza. Ale kanadyjskich fabryk mebli Proste wzory linii wygląda jak zabawka – szafy w postaci miast, komody na “prawdziwych” nogi w spódnice i szorty lub sukienka na trempel.