Psychologia Masters Programy Online

Programy magisterskie Psychologii Uniwersytet w Internecie są jednymi z najbardziej popularnych wśród studentów. Wynika to częściowo ze względu na ciekawy charakter studiów podyplomowych z zakresu psychologii, ale także ze względu na możliwości rozwoju zawodowego przedstawione i wygodnego trybu studiów.

 

“Psychologia” jest studium ludzkiego zachowania umysłu. Zwykle jest klasyfikowany jako nauki, a więc absolwenci otrzymują tytuł Master of Science (MS lub MSC) – ale jest to również możliwe do podjęcia online magistra psychologii. Faktycznie, nastąpił filozoficzna debata na temat tego, czy psychologia jest rzeczywiście nauką lub badanie społeczne  badania psychologiczne łódź przez wiele lat. W końcu, czy można dostać MS lub MA zależy od dokładnego charakteru programu, kursy uczelni magisterskich lub specjalności oferowane i dział, w którym jest on oferowany.

Czego uczysz się w programach magisterskich psychologii w Internecie?

W ogólnym programem psychologii można dowiedzieć się o fizycznych, poznawczych, emocjonalnych i społecznych aspektów ludzkiego zachowania. Jesteś wprowadzone do różnych metod badania psychologiczne łódź (www.psycho-log.com.pl) badawczych, w tym kontrolowanych eksperymentów laboratoryjnych, obserwacji, wywiadów, kwestionariuszy, badaniach klinicznych i badań. Możesz również dowiedzieć się, jak zarządzać testy osobowości, wydajności, umiejętności, inteligencji. Programy obejmują zazwyczaj: biologię; Problemy współczesne; Historia i systemy; Statystyka; motywacja ludzka; projekt badawczy; poznawczego podejścia; Psychologia kliniczna; Badania i pomiary; Psychologia społeczna; podejście rozwojowe; a, kultury i psychologii.

Teza może być wymagany w uzupełnieniu lub w miejsce niektórych kursów.

Specjalizacje i rodzaje studiów magisterskich psychologii forum

Psychologowie są wymagane w różnych warunkach, w tym Zdrowia i Opieki Społecznej, biznesu, edukacji, prawa i sportu. Więc może warto rozważyć jeden lub kilka z wielu różnych specjalności dostępnych w psychologii na poziomie studiów magisterskich: biznes; kliniczny; doradztwo; rozwojowa (dla niemowląt, dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych); edukacyjnych (w tym psychologii szkolnej); psychologii sądowej / wymiaru sprawiedliwości; zdrowie; industrial / organizacyjne; przywództwo; Sport; lub nadużywanie substancji.

Upewnij się, że program, który podjąć jest akredytowane przez organ akredytacji odpowiedniej dla wybranego kariery, takich jak Rada Akredytacji doradztwa i pokrewnych Programów Edukacyjnych (CACREP), American Psychological Association (APA), American Association for Marriage i Terapii Rodzin (AAMFT) lub Rada Edukacji o rehabilitacji (CORE).