Przelew Rozmyślanie: Shaqiri do Juventusu Ibrahimović do Rzymu?

Z dniem zbliżającym się otwarciem okresu transferowego w styczniu wykładniczo rosnącą ilość spekulacji. Większość scen europejskich lig ma krótkie interludium w postaci wakacji, więc klub wraca do praktyki i przygotowania do ostrych walk. W tych mógł wsiąść także nowe transfery i przyjrzymy się dzisiaj, z którymi najbardziej mówić

Juventus szuka Trequartista. Shaqiri, Sneijder, Ben Arfa

Juventus pod trener Antonio Conte praktykowane specyficzne rozmieszczenie trzech obrońców, pięciu pomocników i dwóch napastników. Wraz z nadejściem trenera Massimiliano Allgeriho gry, ale niewiele się zmieniło dyspozycje. Staruszka w nowym przebraniu chce stworzyć grę również na pozycji między góry i ataku, który mówi, Włochy Trequartista .A ponieważ trener Allegri nie zadowolony z graczy, który ma do tego postu dostępnych zleciła poszukiwanie nowych graczy ołowiu.

W tym samym czasie dyrektor generalny przedstawionym Beppemu Marotta, kogo chcieliby otrzymać. Gra była jednym Javier Pastore z Paris Saint-Germain, ale jego zaangażowanie wydaje się mało prawdopodobne. Inną opcją było Hatem Ben Arfa, który próbuje jej szczęścia w Hull City. I to nie tylko z powodzeniem. Ostatnio dużo mówi się także o ewentualnym powrocie do Serie A dla holenderskiego pomocnika Wesleya Sneijdera. Ofensywny pomocnik przez trzy miesiące nie płacić Galatasaray, w którym satysfakcja zdecydowanie nie.

Coraz częściej jednak zaczyna spekulować na bardzo ciekawą opcją.Diary Gazetta dello Sport w niedzielę wieczorem przyniósł informację, że Juventus starają się okrągłe szwajcarskiego Xherdan Shaqiriho! Młodzi gracze w Monachium Giganti prawie tyle przestrzeni i wielokrotnie wyraził chęć opuszczenia. Według Sky Sport Niemczech obecnie koncentruje się na odtwarzaczu Juventus, który następnie i sprawił, że pierwsze kroki w kierunku jego zysk. Staruszka oferuje pożyczkę sześciomiesięczny z opcją stałego transferu. (Źródło: gazzetta.it)

Moyes chce sprowadzić Sociedad Emreho Cana

David Moyes stara się poprawić swoją reputację coaching, który tak długo i starannie zbudowany w Everton, który jest szybko i uszkodzone przez działanie Red devils.Jako kolejny cel podróży wybrał stosunkowo skromny zespół w hiszpańskiej Primera Division, która jednak ma wielkie ambicje. Real Sociedad San Sebastian z trenerem szkockiej najemnej tak, że zespół podniósł kielich do szyn.

Obecnie jednak Sociedad czternasty miejsce w La Liga, a nie omieszkał w ramach nowego trenera. Wygląda więc nowych wzmocnień. To miejsce, które chciałby wzmocnić szkockiego trenera jest łatwo penetrowana wyprzedzeniem. Dla wzmocnienia Moyes wybrał dwóch graczy z angielskiej Premier League. Priorytetem dla Moyes młody turecki pomocnik Emre Can dostać Liverpoolowi zbyt dużo miejsca.Jeśli ten ruch nie powiodła się, Moyes jest gotowa do zaoferowania dla Charlie Adam z Stoke City. (Źródło: metro.co.uk)

Arsenal oferuje 20 milionów funtów Williama Carvalha

Portugalia Sporting dużym kadry klejnot, na którym są zainteresowani największych klubów w Europie. Ma numer 14 jersey na etykiecie Williama. Dwadzieścia dwa Środkowy pomocnik wykazał doskonałą wydajność w dłuższej perspektywie, a Sporting oczywiste, że utrzymanie go byłoby bardzo trudne. Ponadto, według gazety A Bola Carvalho wkrótce będzie w stanie się poruszać. Istnieje wiele kandydatów i Sporting będzie chciał cenę vyšponovat tak wysokie, jak to możliwe. Ostatni z serii wielbicieli jest londyński Arsenal. Menedżer Arsene Wenger chciałby przynieść bardzo utalentowany zawodnik, a teraz w końcu ma kolejny powód, aby sądzić, że mógł dokonać transakcji.Sporting zakwalifikował się do Ligi Mistrzów, a Kanonierzy opanowali swoją rolę. Będzie to wystarczy, aby poradzić sobie z zarządzaniem portugalskiej całości? (Źródło: abola.pt)

Enzo Pérez Valencia gracz

Każdy okres transferu, kilka pozornie zamknięte sklepy ciągnie się długimi telenowelach bez końca?. Ktoś mógłby stwierdzić, po kilku miesiącach właśnie w styczniu. Obawy koniczyny składzie: Valencia, Benfica i Enza Péreze. gracz gwiazda nie ukrywa smaków spróbować innego konkurencji, a w wieku dwudziestu ośmiu do podjęcia następnego kroku w swojej karierze.Kiedy wydawało się, że Valencia dzięki zastrzyk gotówki od handlowca Singapurze Petera Lima zakup zamyka, sytuacja się zmieniła i Portugalia Pérez lewo.

Później zgłosił swoje usługi jeszcze bardziej i Manchester United zainteresowany Pérez zintensyfikowane. Valencia, ale jego marzeniem wzmocnienia nigdy nie zrezygnował, a teraz w końcu wydaje się, że oba kluby zgadzają. Portugalska gazeta O Jogo opublikowano informację, że transfer jest już zamknięta. Perez powinien mieć w tym tygodniu wizytę w Walencji i rozpocząć pierwszy dzień swojego nowego zaangażowania.Umowa powinna być zawarta na okres 4,5 roku, zastępując Portugalia powinna zostać wysłana do sumy 25 milionów euro, powiększonej o pięć więcej w bonusach. (Źródło: ojogo.pt)

Turystyka biznesowa między Turyn i Neapol

Na trasie Neapolu i Turynie może wkrótce doprowadzić do interesującej wymiany handlowej. Zespoły z dwóch miast niedawno konkurowały w Supercup po dramatycznego wniosku był szczęśliwszy Neapol. Partenopea może cieszyć się również w dziedzinie transferów, choć teraz ich przeciwnikiem będzie drugim klubu Turyn. trener Rafaela Beníteze miał budzi wielkie wzmocnienie w obronie, a wydaje się, że gdyby mogła znaleźć się w zespole Gran.

Według znanej włoskiej gazecie Tuttosport faktycznie zbliżył Neapol uzyskania obrońca narodowy zespół Mattea Darmiana.Byki filar obronny, dzięki do wielkiej formy i dostał się do reprezentacji wizjera kilku dużych klubów europejskich. Zwycięzca w walce o jego podpis, ale to może skończyć się tylko Neapol. Fakt ten może zaoferować gotówkę i graczy, którzy są bardzo zainteresowani Bull. Omar El Kaddour już w Turynie działa poprzez hosting, po tej wymianie, ale to był jednostronny całkowicie. Byki szukasz innego zawodnika, a także byli zainteresowani młodzieży Duvan Zapata, tak że Neapol jest gotów zaoferować połowę i praw graczy. A suma trzech milionów euro. Czy to wystarczy Turyn?

Tabloid perła tydzień

Bardzo ciekawe wieści przyniósł szwedzki dziennik Aftonbladet, napisał, że Zlatan Ibrahimović zakończy się w Paris Saint-Germain.kawałek gazety, ale poszedł dalej i zapowiedział także nazwę nowego dostawcy chudy gwiazdy z własnej wyspie. To powinny być w Rzymie! Wspomniany źródło powiedział: „We Włoszech należy Podczas Zlatan nie otrzymał takich pieniędzy, ale jest na tyle bogata i nie potrzebują pieniędzy w Wiecznym Mieście będzie głównie grał AS szuka nowego napastnika i to jest dla Ibru ideału…” Czy podzielasz szwedzka prasa opinia?