Průcha otwarcie: nie chce iść do lekarzy, hokej wreszcie owinąć

Sharp ukończył ostatni mecz przed prawie cztery lata, a żaden inny nie został dodany. Hokej naprzód Petr Průcha show iSport TV Nadgodziny ujawnił, że już nie działa na jego powrót do lodowiska. „W oparciu o moim stanie zdrowia, myślę, że hokej na profesjonalnym poziomie nigdy nie grać i ostatecznie go owinąć”, powiedział 34-letni były międzynarodowy mistrz świata z Wiednia 2005th

Petr Průcha otwarcie przyznaje, że zapłacił za jego unikalny styl gry, pełen trudnych konfliktów osobistych. I nie boi się przyznać, że przedwczesne odejście ze sceny może również sam.Nie płacąc za radą lekarzy i fizjoterapeutów, kiedy wszystko wstrząs „przeszła”.

Kiedy raz ciało wspomnianego zatrzymania.

„Mimo to o wiele lepsze, każdy szok dla mnie cały czas on przekręca głowę w hokeju bez wstrząsów nie może grać. Więc hokeja mi o przeszłości. Dostałem go jako zamknięty rozdział, „mówi Průcha.

Najnowszy Mac grał w Petersburgu koszulce podczas fazie playoff wiosną 2013 następnej rzeczy nie było. Po okresie odpoczynku i mając nadzieję, że szef będzie lepiej, on przeszedł wiele szczegółowych badań. Jednak bez niezbędnych odpowiedzi i postępu.I choć otrzymał wiele interesujących ofert pracy, wszystko musiał odmówić.

To samo dotyczy propozycji z różnych lekarzy i specjalistów. „Po dwóch latach udział różnym badaniom I został poinformowany przez lekarza, że ​​nie weźmie udziału. Nie prowadzi nigdzie, a jednak jest to trudne na psychikę tam…Powiedziałem sobie, że robię dobre samopoczucie, spokój, albo wyrównać lub nie. Ale może to nigdy nie jest równy, więc postanowiłem, że gra w hokeja ma to wszystko razem nie zadziała „, mówi gracz z pięciu sezonów w NHL na koncie.

Co będzie można dowiedzieć się w drugiej części wywiadu?

< p> – Dlaczego i kto spędza większą część roku w
Florida – Dlaczego są tak podekscytowani bieżącego NHL
– w co czeski hokej wreszcie zaczął naśladować
świata – czy to jest bezpieczne finansowo do końca życia