Pre tých, ktorí chcú niečo originálne tapety prísť vhod

Neskuchniy múr. Pre tých, ktorí chcú niečo originálne tapety prísť vhod. Zvoliť akýkoľvek obrázok, ktorý možno dokonca tlačiť svoje vlastné. Môžete si vybrať reverznej voľbu – biele steny a svetlé príslušenstvo k nim (zarámované fotografie, detské kresby, hodinky, hračky) Banaby SK. Dôrazne odporúčame, aby ste čierna, tmavohnedá a Burgundsko farby.

122411124_3769051_detskaya
Posteľ s tvrdou matracov. V detstve a dospievaní tvoria kostru telesnej podpory. Mäkké matrace, featherbeds, ovisnuté rošty … všetko – vernými spoločníkmi držanie tela vady.
Nábytok. Napodiv, malo by to byť tiež “veľkosť”. Skúste si vybrať univerzálne skrine, kde si môžete nastaviť výšku políc a tyčí. Rovnako ako posteľ, stôl. Doprajte výber nábytku vážne. Bude vám dnes alebo zajtra, a v nasledujúcich rokoch slúžiť.
Konštrukcia detských izieb patrí tiež svetelný dizajn. Okrem hlavného lampy na strope bude užitočná a stolové lampy (nie, nie je užitočné a nutné!), A nočné svetlo (s ním aj podkrovatnye príšery nie sú desivé :)). Nezabudnite na závesy – to je lepšie, že oni boli v dvoch radoch (prvý – ľahký organza svetlé, vzorované alebo nie – podľa vášho vkusu, aj keď len dobre preniklo svetlo, druhý – blackout závesy, ktoré poskytujú mäkké svetlo počas dňa spánku) ,

A ak sa dvoma deťmi? … Alebo Banaby SK tri? A každý z nich je potreba, aj keď malé, ale ich roh?

Ostro je tu otázka úsporu miesta. Môžete získať pomoc: multifunkčný nábytok, postele, stoly, poschodové postele, lôžka, ktoré pod stropom (pod nimi môžu byť vybavené pohodlným pracovisko alebo kútik), naskladané počítačové stoly, rovnako ako závesné police a druhej steny pre skladovanie príslušenstva.

Okrem toho, nástenné police a regály môžu zbierať bizarné kombinácie, a dokonca aj bludisko. Tvorivé predstavivosť: priestor sa stáva viac a deti ocenia pohodlie a exkluzívny dizajn.

A konečne, niekoľko možností dizajnu spiacich detských izieb, ktoré vám môžu pomôcť prísť s ich zaujímavom štýlu. Tiež odporúčame prečítať článok o dizajne spálne pre dievčatá.

Navrhnúť detská izba

Prvý variant. Táto izba je trochu Banaby SK ako dieťa, pretože dieťa bolo úplne dospelý.

Interiér v škôlke

Druhá varianta. Výkyvy v strede miestnosti pomôže vaše dieťa baviť. Len nezabudnite na koberci, inak modriny neuniknú :)