Posiada najwyższe wynagrodzenie, skrytykowany. Nie śmiej się, mówi Mourinho

Bratysława. Według brytyjskich mediów José Mourinho w Chelsea rocznie zarabia około siedemnastu milionów euro, co czyni go najlepiej opłacanym trenerem w historii futbolu. Po wielkim sukcesie, ale Portugalii przeżywa najgorszy okres w karierze.

„Mourinho po raz pierwszy spotkał się z niepowodzeniem. On musi przełknąć zły rozgłos, a to wielkie wyzwanie. Wiem Mourinho i jego pracy i nie mogę sobie wyobrazić, że ten kryzys będzie trwał długo, „powiedział telegraf.com Alex Ferguson, prawdopodobnie najlepszym trenerem klubu wszech czasów.

Chelsea broni tytułu w Anglii, a przed rozpoczęciem zawodów był ponownie największym faworytem. Zamiast tego, po piętnaście rund XIV i jest blisko do miejsc, które oznaczałoby wypadnięciem.Sezon natomiast już blisko połowę.

„Nie ma jednego dobrego powodu do odrzucenia jednego z najlepszych trenerów wszech czasów”, powiedział Ferguson.

Od 2003 roku Chelsea własnością rosyjski miliarder Roman Abramowicz i do średnich klubów dzięki dużych dotacji stworzony jeden z najlepszych klubów na świecie. Podczas Abramovičová ery dla Premier League nigdy nie było tak źle, jak teraz.count bramką różnicowych ponad ostatnich 4 sezonach. Łyk pic.twitter.com/WVK08sUAQC – Chelsea Stats (@ChelseaStats) 7 grudnia 2015average gola na mecz F / A w lidze w tym sezonie. {} Pic.twitter.com/eIS6Hu4pdQ Gulp – Chelsea Stats (@ChelseaStats) 7 grudnia 2015Už wyrzucił go raz

rozgrywających Eden Hazard nie zdobył dwadzieścia pięć meczów i utraty zaufania Mourinho.W ubiegłym roku, bał napastnik Diego Costa szuka w tym sezonie tylko cztery gole, w ubiegłym roku mieli do odpowiedzialności za ten sam okres trzy razy.

obaj gracze mają spory powiedział Mourinho.Costa po kłótni wyrzucił koszulkę autokarów.

rosyjski mieszka trener bezwzględny, zmieniając ich już jedenaście.


„Jestem pewien, że kontynuacja artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € 1,80 € Zamów Zapisz się w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone

Opisane produkty kupisz w sklepie – Wyoskiej jakości meble