Pikantny zemsta! Wtedy zatrzymał się w ubiegłym roku Kladno, teraz wzbudza przeciwko Usti

Czas porównanie kont. Kladno hokeju w playoff Premier League po roku znowu kolidować z Usti nad Labem, zespołu, który jest już wyeliminowana w ćwierćfinale. Rycerze prowadzone przez Pavel Patera będzie miał w tej serii pikantnym dbałością o motywacji. Osobliwy walka będzie dla weteran napastnikiem Petra Tenkráta, że ​​ostatni sezon był jednym z katów Kladno. „Nie ma czasu, aby spojrzeć wstecz. To będzie walka i Usti porażki, „nakazał byłego reprezentacji Czech po ostatnim meczu w sezonie, w którym rycerze pokonał już pewnego zwycięzcę Czech Budejovice 4: 1

Od który czeka čvrtfinále w swoim byłym klubie od usteckie głowy naprawdę robi?
„No. Powiedziałbym, że to nie ma znaczenia, kim gramy.Jest to opcja dla Ciebie dziennikarzy. Jeśli chcesz iść na fazie playoff miarę możliwości, więc nie możemy poradzić sobie z zespołem. „

Miałeś zasadnicza część, w której umieszcza się trzeci. Jak Pan ocenia?
„Oczywiście chcieliśmy być tak wysokie, jak to możliwe. Skończyliśmy trzeci, który nie jest tak źle. W sezonie mecze, że nie udało nam się. Mogliśmy grać lepiej, z drugiej strony mamy wiele meczów pokazał dobre osiągi i to było dobre, tak, że w fazie playoff zaczyna się w domu „.

W ostatnim meczu pokonać zwycięzcę podstawowych części czeskiego różnica Budziejowice z 4: 1 Miłym impuls do samooceny, prawda?
„Absolutnie. Przed fazie playoff wygrać z liderem tabeli, a także w domu.Wierzę, że jesteśmy pięknie zapraszając widzów do ćwierćfinałów. Nie szczególnie, nie będę go przeceniać. Teraz mamy przerwę na jakiś czas. Musimy odpowiednio przygotować się na fazie playoff. „

W poprzednich dwóch meczach już zmagał strzelca. Silnik przeciw tobie, ale uderzył cztery razy w ciągu dwudziestu minut…
„To była dobrze znana w czasie pierwszej tercji Budejovice. Nie używać power play, gdy dotarliśmy do celu. W drugiej części, możemy całkowicie zmienił ruch, naszym celem jest wtedy dość kwestionowane. (Śmiech) Byłoby miło, gdyby graliśmy tak w playoffs. Ale tak naprawdę to musi grać 60 minut.

Z Budziejowicach sezonu mieć zrównoważony budżet. Przed drugim Jihlava’ve nawet wygrał trzy.Czy traktujesz to jako przewagę w ewentualnym meczu półfinałowym?
„W tej chwili nie chciałbym rozmawiać o półfinałach. Przed nami jest pierwsza runda, jest to najważniejsze.Musimy przejść grę gry. „

To jest w tobie iw innych Kladno doświadczonych szczeniaków, którzy powrócili przed sezonem, silne pragnienie, aby powrócić do Extraliga Kladno?
‚ dlatego wszyscy wrócili. (Uśmiecha się) Mamy wielką ochotę, ale bez większego trudu i walki nie będzie „