Nikola Matawalu ostrzega Stuarta Lancastera przed atakiem Fidżi

Fidżi, triumfatorzy Pucharu Świata w 2007 r., Ostrzegali Anglię, że nigdy nie byli lepiej przygotowani i potrafili wyrwać największy szok w historii wydarzenia w meczu o piątek wieczorem w Twickenham.

Anglii są przytłaczającymi faworytami, aby rozpocząć turniej, który gospodarzem z wygranym, ale Fidżi nie zachwycają się od utraty wąskiej utraty do Walii na Stadionie Millennium w listopadzie zeszłego roku i spędzili lato w obozie, zdobywając Puchar Pacyfiku po pokonaniu Samoa w finale

“To lepiej przygotowany zespół Fidżi niż kiedykolwiek”, powiedział półfinał Nikola Matawalu, który dołączył do Bath po Pucharze Świata, pomagając Glasgowowi zdobyć pierwszy tytuł Pro12. “Wiemy, że jest miejsce na udoskonalenie i ciężko pracujemy, aby lepiej.Czy możemy zdenerwować Anglię? Obserwowaliśmy ich, ale zachowujemy się cicho w tym, co wzięliśmy do piątkowej nocy “. Nikola Matawalu świeci najjaśniejszymi dla Fidżi na przechadzce z Kanadą Czytaj więcej

Matawalu strzelił dwie próby w zwycięstwie Fidżi z 47 do 18 Kanada na Stoop siedem dni temu przed obserwującym Stuarta Lancastera, zaznaczając drugą z nurkowaniem w sposób Chrisa Ashtona, zanim trener główny w Anglii zobaczył, że jako ostrożność został wyeliminowany z powodu kontuzji pachwiny.

P> “Uszkodowanie nastąpiło przed zanurzeniem w wodzie”, powiedział Matawalu. “Robię rehabilitację, a ja jeżdżę.Jeśli to jest wola Boża, zagram przeciwko Anglii.

“Wiedzieliśmy, że Lancaster grał w grze w Kanadzie i zobaczmy, czy trzymamy w ręku rękawiczki. Można było zobaczyć, że byliśmy zardzewiały, ponieważ nie graliśmy od kilku tygodni, ale dało nam to coś do nadrobienia.

“Zrobimy to, co musimy zrobić w piątek. 23 graczy, którzy zostaną wybrani do gry przeciwko Anglii, będą szczęśliwi. Jest to mecz otwarcia Pucharu Świata, który odbył się w Twickenham i przeciwko gospodarzom, co najmniej interesujące. To okazja, że ​​Fanijczycy kochają, imprezę. To będzie niesamowite być częścią tego. Może uda nam się zepsuć imprezę Anglii.

“Szanujemy wszystkie zespoły z naszej grupy, ale jeśli chodzi o gry, zupełnie inna historia.Jest to pula śmierci, w której znajdują się liczne czołowe drużyny w Anglii, Australii i Walii. Przyjedziemy jako słabsi i zobaczmy, co się zdarzy. “