Nie lekceważ efekty psychologiczne zdatności

Istnieje wiele napisano na temat fizycznych skutków kondycji. Pomijane, ale równie ważne są skutki psychologiczne pochodzące od kondycji. guru fitness często mówią o doświadczeniu umysłu i ciała. Jest więcej niż do tej metafizycznych implikacji. Centrum ma głęboki wpływ na stan psychiczny.

W artykule przeglądu wpływu ćwiczeń na stan psychiczny dr Daniel Landers, z Arizona State University powiedział na ten temat: “W literaturze badania sugerują, że dla wielu zmiennych, istnieje obecnie wiele dowodów na to, że istnieje wyraźna zależność między ćwiczeń i ulepszony psychicznego zdrowia. jest to szczególnie widoczne w przypadku zmniejszenia lęku i depresji … Ćwiczenie jest związane nie tylko do łagodzenia objawów depresji i lęku, ale również wydaje się być korzystne w poprawie samooceny, produkując bardziej spokojny sen i pomaga ludziom szybciej odzyskać psychospołecznych stresorów. “[1] efekt chemiczny, który sprawować ma na mózg powoduje ulepszony nastroju,” aktywność fizyczna stymuluje różnych substancji chemicznych w mózgu, które mogą poczujesz się szczęśliwszy i bardziej zrelaksowany niż byłeś przed wami wypracowane. będziesz także wyglądać lepiej i czuć się lepiej, kiedy ćwiczysz regularnie, co może zwiększyć swoją pewność siebie i poprawić swoją samoocenę. regularna aktywność fizyczna może również pomóc w zapobieganiu depresji. “[2] Chociaż bardzo potrzebne są dalsze badania, to jest oczywiste, że istnieje bezpośredni związek między stanem psychologicznym i swojej sprawności fizycznej.

Wchodząc w 2010 roku recesji nas chwycił, bezrobocie jest wyższe niż miało to miejsce od czasów Wielkiego Kryzysu, a ludzie przeżywają traumę bardziej psychologiczne, np depresja, niepokój, utrata poczucia własnej wartości, zwłaszcza w okresie świątecznym między Dziękczynienia i Boże Narodzenie. Trudności w wykorzystaniu przydatności jest brak wiedzy na temat przydatności i efekt może mieć na zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Najmniej znane są psychologiczne skutki. Trening osobisty zawód spędza większość swojego czasu pomiaru efektów fizycznych ćwiczeń i żywienia. Przegrana w wielu przypadkach jest stowarzyszeniem skuteczniejsze oddziaływanie psychologiczne wynikające z ćwiczeń i żywienia. Ten brak wiedzy powoduje skupienie się na fizycznych aspektach treningu fitness z wykluczenia problemów psychologicznych. Wsparcie osobiste odgrywa dużą rolę we wzmacnianiu psychologicznego wpływu treningu fitness. Większość trenerów skupić się na procent tkanki tłuszczowej, masy ciała, obwodu ciała i beztłuszczowej masy ciała do pomiaru postępu. Równie ważne są nastroju, samoocena, poczucie własnej wartości, a zdrowy stan psychiczny. Pomiary dla oddziaływania psychologicznego często odpoczywać w innych opinii, czasopism, wykresy nastrój, a informacje zwrotne od bliskich. Dyskryminacja ze względu na wygląd, związane z wielkością, jest dobrze udokumentowane w świecie biznesu. Centrum nie tylko skutki swojego życia prywatnego, który wpływa na życie zawodowe, które następnie wywołującą swój stan psychiczny umysłu.

Większość ludzi czuje potrzebę poprawy ich kondycji w czasie wakacji. Głównie wynika to z fizycznej wpływu jedzenia i brak ćwiczeń fizycznych, np spodnie są za ciasne. W obecnych czasach, równie ważne jest, aby starać przydatności z przyczyn psychologicznych. Ludzie często doświadczają stresu, depresji i lęku w czasie wakacji. Zwiększają one swoją ekspozycję na innych, na przykład Strony, krewni nie widzieli na chwilę, a hordy kupujących w sklepach. Jak zobaczyć inni mogą albo doprowadzić do poczucia niepewności i słabą samoocenę lub uniesienia i dobrej samooceny. Kondycji będą miały bezpośredni wpływ na jak inni postrzegają Ciebie, a wynikowy wpływ psychologiczny.