Nadal pokonał Federera i zagra finał w Australii

Melbourne. Melbourne mistrz w 2009 roku w półfinale jako rozstawiony z numerem dwa konsultacji z trojką turnieju i svojímveľkým przez szwajcarskiego konkurenta Roger Federer w czterech setach 6: 7 (5), 6: 2, 7: 6 (5), 6: 4

O jedenastej tytule czterech wielkich wydarzeń w niedzielę będą walczyć ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy mistrzem obronie Serbów Novak Djokovic i Brytyjczyk Andy Murray.

Nadal po wygranej nad Federer trzy lata temu, kiedy szwajcarski pokonał Melbourne w ostatecznym bilansie i odwrotność rejestratora Grand Slam 18: 9thFederer popełnił tylko 62 niewymuszonych błędów, które zostały mocno pod jego klęski.

Szwajcar wrócił do domu z meczu Nadal, choć teraz w drugiej GEME przełamał podanie Hiszpana i po potwierdzeniu ucieczce zbudowali Lead 3: 0TH Hiszpanie jednak zdołała wyrównać na 4: 4 i los pierwszym secie tie-break miał zadecydować. Pierwszy półfinał przyniósł wspaniałe chwile. Zobacz galerię zdjęć & gt; & gt;

Gra została skrócona Federer po minibrejku prowadzić 2: 0 i dzięki administracja jakość pchnął pierwszy zestaw do udanego aktu.W drugim akcie Federer poszedł pierwszy serwis zaczął się zbyt wiele niewymuszonych błędów, co było przemiał Nadal, który po kontrataku w szóstym GEME odbił przeciwnika 5: 2nd

Hiszpan nerozhodila lub krótka przerwa spowodowana przez fajerwerki i drugi zestaw dostał wyraźnie na ich korzyść. W trzecim dejetve Federer na wynik 3: 3 Nadal trwało Hiszpana podawaniem, lecz szybko odparował i wymusić tie-przerwę.

Doprowadziło to zwycięzcę sześciokrotnie Roland Garros do 6: 1, chociaż Federer okazało setbaly cztery piąte Nadal przodzie przez zastosowanej jakości.W czwartym widzów Sete obejrzałeś wielkiego tenisa z dużą ilością wspaniałych wymian.

dziewiątym Geme Nadal Federer wziął podawania i konkretnego serwisu, aby następnie przeprowadzić w drugim punktem dopasowania. Szwajcarski wciąż miał szansę na przedłużenie meczu, ale żadna z tych dwóch brejkbalov nieużywany. Nadal oczywiście zadowolony

„Dwa tygodnie temu nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że będę w finale Australian Open, jest już rzeczywistością. Roger graliśmy kolejny fantastyczny mecz.”

„W drugim secie Byłem też szczęście, bo po utracie zgłoszeń wziąłem natychmiastowe rebrejk Jeśli grasz Roger agresywny, to jest prawie niemożliwe, aby go zatrzymać, a jeśli one doprowadziły. 2: 0 w zestawach, trudno byłoby nie obraca się. ”

„W drugim tajbrejku kiedy jestem w stanie 6: 1 nie wykorzystać cztery setbaly, byłem bardzo nerwowy.Rozmawiałem jednak, że piąty siew należy koniecznie zwrócić. Roger potwierdził również dzisiaj, że jest wyjątkowym graczem. To wspaniale mieć przed sobą kogoś, że jestem najlepszy w historii tenisa „powiedział Nadal w pierwszej Pomeczowe wywiadzie dla numeru mikrofon byłego światowej jeden Amerykanin Jim Courier. Hiszpan jest oczekiwany w końcowej trudnej gry.

” Novak Djokovic gra idealnie. wygrał ostatnie dwa tysiące slams i jest światowym liderem.Grał doskonałe dopasowanie ćwierćfinale przeciwko David Ferero a ostatnio to ja wiem, bo wygrał sześć ostatnich wzajemnych pojedynków. Trudne może więc Andy Murray i zapytać, jak przezwyciężyć. „

Federer po półfinale porażka podświetlone wydajność Nadal.” Myślę, że Rafa grał dzisiaj od pierwszej do ostatniej piłki bardzo dobrze. „

„to był bardzo wymagający fizycznie gra. Od lost’m rozczarowany, ale to wciąż dopiero początek sezonu. Czuję się swobodnie, a to jest ważne „powiedział mediów akredytowanych Federer, który powrócił do osobliwy przerwał mecz dla fajerwerków.

” Czy jesteś pewien, że te rzeczy nie pomóc człowiekowi. Nawet przed meczem wskazywali oni, więc nie było zaskoczeniem.Przed przerwaniem pojedynku, straciłem dużo Szamana tyłu, musiałem złapać „Rafael Nadal (2-SP.) – Roger Federer (3) def. 6:. 7 (5), 6: 2, 7: 6 (5) , 6: 4