Meble dziecięce – katalogi stron

Jeśli jesteś doświadczonym internet marketer, to powszechnie wiadomo, że przedłożenie katalogów internetowych może znacznie zwiększyć page rank. Jeśli jesteś początkującym webmasterem, to może być dość wątpliwości co do tego, jak katalogi stron internetowych mogą zrobić dla Ciebie. Ten artykuł będzie przekazywać wam, co dokładnie jest katalogiem stron internetowych, jak one działają i jak można je wykorzystać w promowaniu witryny. Pod koniec artykułu, chcę żebyś dodaj swój link do jednego z katalogów internetowych w internecie i zobaczyć jak to działa dla Ciebie.

Jakie są katalogów internetowych?

Mówiąc najprościej, katalog stron to zbiór stron internetowych prezentowanych w skategoryzowane formacie. Przypuszczam, że wiesz, jak Yellow Pages wygląda, katalog stron jest prawie to samo, tylko tym razem strony internetowe są podzielone w taki sposób, że internauci mogą łatwo (meble dziecięce) poruszać się po nich i znaleźć na stronie internetowej, których potrzebują.

Jak katalogów internetowych pracę?

Przedłożenie katalog stron jest jeden rodzaj strategii marketingowej można zatrudnić. Dodając swoją stronę w katalogach internetowych może znacznie zwiększyć widoczność witryny i PageRank. Dlaczego? Oczywiście oprócz składania swoją nazwę strony internetowej, należy oczywiście dodać swojej stronie link lub adres URL do witryny. To stanowi dla jednego linkiem. Co jest potrzebne do linków? Zwiększenie liczby linków przychodzących będzie (meble) relatywnie zwiększyć PageRank.

PageRank po prostu odnosi się do swojej pozycji w wynikach wyszukiwarek. Na przykład, jeśli użytkownik wyszukuje online dla “części samochodowe”, wraz z zawartością SEO i kilka dobrych linków z powrotem, to najprawdopodobniej trafić kilka pierwszych stron z wynikami wyszukiwania, zwiększając ekspozycję swojej stronie. Jeśli linki są z powrotem, co jest po, a następnie zgłoszenie witryny do katalogów internetowych to jeden skuteczny sposób, aby uzyskać pewne.

katalogów internetowych są również jednym ze sposobów pozyskiwania stałe linki. Stałe łącza są bardzo cenne, gdyż można mieć swój link na żywo wysłana na katalogach internetowych dla dobra lub przynajmniej w czasie trwania katalogu stron, w którym pisał link. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę jednak, że oferując stałe linki są nadal w gestii właściciela katalogów internetowych.

Oprócz poprawy pozycji strony, katalogi stron internetowych są również formą reklamy internetowej. Oprócz korzystania z wyszukiwarek, użytkownicy online również polegać na katalogów internetowych, aby je skierować do określonych stron internetowych są one szukają. Od stron internetowych w katalogach internetowych są odpowiednio skategoryzowane, poruszania się po nich jest łatwe i wygodne. Jeśli na przykład jeden użytkownik ma zamiar kupić płytki łazienkowe, to pewnie przejść do kategorii “pod domu poprawy” i jeśli związane strona jest w trakcie, że jesteś najprawdopodobniej mieć natychmiastowy gościa, zwiększając tym samym swój ruch. W świecie online, ruch jest wszystkim. Jeśli masz więcej gości wpaść swojej stronie, to znaczy, że masz liczbę potencjalnych klientów, a tym samym zwiększenie sprzedaży.

Wybierając katalog stron

Istnieją trzy typy katalogów internetowych wolnych, płatnych i niszowych katalogów. Darmowe katalogi internetowe są, oczywiście, naturalnym wyborem dla webmasterów z napięty budżet. Niektóre darmowych katalogów internetowych wymaga wzajemne powiązania, a niektórzy nie. Wzajemne powiązania są po prostu linki z adresem URL katalogu stron, że jesteś zobowiązany odpowiedzieć w swojej własnej strony. Jest to dawanie i branie koncepcji. Gdy piszesz swoją stronę do katalogu stron internetowych, musisz odwdzięczyć poprzez umieszczenie ich URL do witryny, jak również.

Jedyną wadą niektórych bezpłatnych katalogów jest to, że nie mogą one być odpowiednio konserwowane. Spam witryn mogą znaleźć drogę do tych bezpłatnych katalogów, ponieważ mogą one nie mają odpowiedniego monitorowania. Potem znowu, nie ma darmowych katalogów internetowych, które oferują jak najwięcej linków jakości niż płatnych katalogów.

Jeśli masz budżet na nim, można również zdecydować się zgłosić swoją witrynę do płatnych katalogów. Te typy witryn mogą pobierać tak niskie, jak 10 $ rocznie. Niektóre popularne katalogi, takich jak Yahoo, mogą pobierać tak wysokie, jak $ 299 za opłaty roczne. Szybkość, że zapłacił katalogów internetowych ładunek jest w stosunku do tego PageRank witryny. Jeśli strona katalog stron przesyłasz mieć Pr9, następnie przygotować zapłacić znaczną część swojego budżetu reklamowego. Katalog stron z PR3 lub PR4 normalnie pobierają niskie.