Martwić o dobór nart: wyścigu trzy sety. Ale czasem tajemniczo znikają

bezpośrednio z St. Moritz | Tylko kilkadziesiąt par nart potrzebować narciarzy w sezonie. Dla Sarka martwić, że specjalizuje się tylko w slalomie, to trochę mniej, ale i tak musi mieć zasilanie. Do szkolenia i ma sześć par od rasy, sam musi być przygotowany do trzech par.

Alchemia woskowanie narty zwykle w szczególności biegowe. I narciarzy alpejskich, ale muszą być dobrze przygotowane swoje narzędzia pracy. Najbardziej niepokojące stary serwisant Gerald Stocker. Zawsze musi być dzień przed wyścigiem Czech slalomářce przygotować kilka narty wyścigi, jeden zapasowy i jeden dla rozgrzewki i zwiedzanie ścieżki.

„Więc w dniu wyścigu mamy trzy pary nart. Dobrze, aby podjąć szkolenie spokojnie siostry patera.Mamy narty, które są podobne do wyścigów i mieć każdy próbuje treningu jeśli pojawi się coś jest lepsze lub co będę bardziej odpowiednie, „wyjaśnia Strachová. Nawet w St. Moritz Finał Pucharu Świata przyniósł „tylko” pięć par.

Jeśli chodzi o przygotowanie nart, główny servisma samo słowo do konkurenta, który nie mówi. „Usuwanie sprawia mi wręcz Huberta i mieszczących i wyścigi narty aby dostać się do neprojíždím startowym na nich. I są bardzo ważne krawędzie, które posiada również pełną odpowiedzialność Gery. On mnie zna wie, w jaki sposób należy przygotować narty na lód, aby włączyć agresywny gdy śnieg…„

Praca Stocker nie kończy się dzień przed wyścigiem.Narty powinny być uprvit i między rund wyścigu. „I oczywiście nezažehleju wosku, był jednym z tych, gotowanie, co robi dzień wcześniej. Ale nadal ma wiele proszków, żeli, dostosowuje się ostra krawędź ponownie, gdy tor lód. Więc znowu po pierwszej rundzie zajmuje narty i przenosi je do przygotowania mógłby im zrobić. Ale są one jednym i tym samym narty. Byłoby trzeba mieć, aby rzucić na kamieniu, który niszczy krawędź, spalone bazę, albo powinny zostać skradzione. Że rok się też, że ktoś zniknął narty, a następnie pojawił się w tajemniczych okolicznościach…„opowiada czeskie gwiazdy.

Tak samo ważne jak nart i butów narciarskich. I nosić, więc trzeba mieć co najmniej dwa sezonu. „Głównie używam dwa na sezon. Ale także testujemy.Teraz tylko testowane w zeszłym tygodniu. Buty muszą pracować tak jak z nartami. Jeśli but nie jest dobre, więc nawet najlepsze narty nie będzie go zapisać. „Więcej: łóżko z dostawką