Leicester i Chelsea zmierzą się ze sobą w problem odwrotny

Leicester. Najpiękniejszych niespodzianka i największe rozczarowanie uprzedniej trakcie tego sezonu, top turniej piłkarski English przeciwko sobie zapisać w 16runda Premier League.

Leicester City w poniedziałek o godzinie 21.00 odbędzie londyńskiej Chelsea. //

VIDEO: Wes Morgan spodziewa się trudnego meczu, gdy Chelsea odwiedzić Stadion Króla zasilania w poniedziałek #LeiChe Wysłany przez Leicester City Football Club na piątek, 11 grudnia 2015

Home for piętnastu rozegranych całkowicie zaskakujące jest pozycja lidera, a goście w roli rzecznika generalnego przewodnictwem rozłożyć aż do czternastego szczebel w tabeli.

Trener “niebieski” José Mourinho pochwalił pracę zespołu przez trenera Claudia Ranieriho.

portugalski na jego pierwszej angažmánu na Stamford Bridge w 2004 roku został zastąpiony na stanowisku tylko Włochów.

„Naprawdę, w obecnym położeniu zasługują.Kilka tygodni temu twierdził, że nie mogą dostać prymas mistrzostwo, ale chyba będę musiał rozważyć. Jest to różnica, aby być na czele we wrześniu i grudniu. Stopniowo osiągnąć dobre wyniki, więc mają możliwość wygrać ligę. Byłoby to coś specjalnego, czarujący świat futbolu. Zastanawianie tam ze względu na doskonałą wydajność, jesteśmy na dole zła. Mamy taki sam potencjał jak w poprzednim sezonie, tych samych piłkarzy i sternika. Gramy poniżej swoich możliwości. Ranieri jest najlepsze piloci pierwszej połowie roku. Wyprzedzając Arsenal i Manchester klubów są minimalne, ale należą do nich wszystkie uznanie. Ranieri przed wyrzucony z greckiej reprezentacji po porażce z Wyspami Owczymi, teraz jest najlepszym trenerem w Premier League.Jest piękny, niepowtarzalny, „wyznał 52-letni Mourinho na oficjalnej stronie” The Blues „przed wzajemnej walki.

O kilkanaście lat starszy Ranieri przed czasem powiedział, że Chelsea mimo przeraźliwego początku sezonu może nadal myśleć o końcowym umieszczeniem w elitarnej czwórki.

Mourinho zgadza się z tym stwierdzeniem.

„to było miłe z jego strony. Nie mam wątpliwości, że ktoś zapomniał swoją obecność w Chelsea. Pokazał on wciąż kocha klub, ale także mówi prawdę. Jednolitość konkurencja na rękę. Niektóre zespoły robią lepiej niż oczekiwano, znowu kolejny odwrót. Nawet dla czołowych aktorów nie jest łatwo wygrać trzy, cztery lub pięć razy w dziesięciu meczach. Kiedy uda Ci serię triumfów, możemy zachować szansę na czwartym stanowisku.Chociaż nie jest matematycznym możliwość, musimy spróbować. „