Kurs maturalny fizyka i matematyka

W ostatni, siódmy odcinek naszej szczegółowej przed sezonem podglądu spojrzymy na zespoły, które w ubiegłym roku wygrał jeden z „box” mistrzowskiego tytułu będzie bronić potężny PSG, z innego wielkiego sezonu próbuje bicz i Lyon i ciągłe przesunięcie w górę patrząc odmłodzona Monaco , Paryżanie są jednak kilka godzin przed rozpoczęciem roku ogromne ulubionych ..

Już drugi rok z rzędu, zespół dominacja papier z kapitału absolutnie ogromny.


W ubiegłym roku, niewiele mógł liczyć na niezwykle silny Marseille, w tym roku przejmuje rolę Lyonu (który nadal zachowała wszystkie młode gwiazdy razem), żaden z tych zespołów, jednak pobieżne porównanie z paryżan nie będzie stać.Ale zdecydowaliśmy się na pole, a tam Les Gones zeszłoroczny ulubiony źle wystrzelił w górę; aż do ostatecznego epickiego Kurs maturalny fizyka i matematyka ciąg dziewięciu zwycięstw z rzędu zdecydowała, że ​​trofeum mistrzostw pozostanie na Princes Park

Oba te zespoły są już oficjalnie startował raz w tym roku.; Mniej niż tydzień z powrotem w Montrealu, Kanada zabił z Superpuchar Francji w piłce nożnej, rodzaj francuskiego Supercup. Mecz PSG zarządzane w sposób całkowicie dominującego stylu i zasłużenie wygrał 2: 0TH Udało mu po raz trzeci z rzędu, trener Laurent Blanc nawet zdobyła trofeum po raz piąty. Jasne, Lyon wciąż ma do dyspozycji praktycznie ten sam zespół, co w ubiegłym roku, symboliczny podział ról, potwierdzono w ten sposób: Paryżanie są właśnie Kurs maturalny fizyka i matematyka tak silny, że tytuł może jedynie przygotować samemu.Być może zbyt duży nacisk na sukces w Lidze Mistrzów, który wciąż czeka włamać się do półfinału. (To jest przynajmniej plan Javier Pastore).

Jeśli Lyon w walce o tytuł nie powiodło się (lub do niego nie mógł uczestniczyć), jest jeszcze Monaco – który miał długie NET z bogactwa rosyjski potentat Dmitrija Rybolovleva, wręcz przeciwnie, sumienny pod nadzorem trenera Leonardo Jardim stale odmłodzony i odmłodzona. W tej chwili prawie 100 procent pewny, że kapitan staje się jedną z trzech jednostek. Być może nawet w przypadku Renard Lille i Marsylii, możemy przyznać, że w pewnych okolicznościach – z udziałem bardzo żyzne wyobraźni – będzie musiał walczyć o pierwsze miejsce może uczestniczyć też. Ale raczej to wygląda w walce Paryża z Paryża.


Home

kurs maturalny