Koukalová w Nowym Mieście piaskowane medal w sprincie był trzynasty

pełne trybuny na Nowym Mieście na Morawach tak daleko na mundialu biathlon medali czeskich przygotowaniu. Sprint kobiet długie 7,5 km doprowadziły Gabriela Koukalová, ale trzy błędy na drugiej linii strzału skazać go na trzynastym miejscu, ze stratą 36,8 sekundy do zwycięzcy niespodzianką Tatjana Akimovovou z Rosji.Veronika Vítková jeden błąd, ale w wolniejszym Po skończeniu szesnastego, Eva Puskarčíková dwudziesty pierwszy.

Czas Gabriela Koukalová tor był absolutnie najszybszy i pewnie wygrali jeszcze jeden błąd.

Koukalová o błędy, które kosztowały jej medal: byłem trochę pu…czytaj TUTAJ

pierwsze zwycięstwo kariera zaskakująco strzelił Rosji Tatyana Akimovová. Drugie miejsce i pierwsze podium w życiu należy Anais Chevalier Francji, który stracił do zwycięzcy 4,3 sekundy. Amerykański Susan zdobył brązowy Dunkleeová.Wszyscy medaliści strzał czysto.

Head SP laura dahlmeier kobieta z Niemiec popełnił dwa błędy w sytuacji fotografowania, więc nie zmieścił się na podium i zajął czwarte miejsce. Głowica zamówienie kubek ale nikt nevystřídal.

Koukalová ostro zaczął i poleciał w dół toru najszybsza ze wszystkich. Jego pięć białych cele w strzelaninie spowodował wybuch radości w zatłoczonych galeriach, szczególnie gdy broniąc World Cup wyjechali do innych części oczywiście najpierw jako szeroki margines.

Po przybyciu na strzelanie stoi jednak Koukalová długo zajmował pozycję na chwilę to trwało zdecydowane podjąć pierwszy cios.Wtedy ostatecznie nie trafił, a także dwa inne cele, a jej szanse na medal sukcesu po 450 metrów zachować szczególną zaświatów. Nadal świetny kiedy zaatakowany elita dziesięć. To także szybciej niż doskonałą fińskiego prowadnicy Kaisa Mäkäräinen.

Vítková poszedł również od początku i dobre wprowadzenie szybko potwierdzone i bezbłędne strzelania leżącej.Jeden Minela do drugiego strzelając jej mały wstrzymujących i Vítková a także wypadł z pierwszej dziesiątki.

„Pamiętam, jak byłem ostatni element zniszczony myśliwiec na Pokljuce, tak przynajmniej było tylko jedno okrążenie kara”, powiedziała telewizja Vítková Czech. „W tym roku było jednak nejvyvedenější sprint,” powiedziała.

Puskarčíková tradycyjnie wolniejszy w sprincie uruchomiony, ale krew w żyłach przelewa swoje pierwsze czyste strzelanie.Brązowy medalista myśliwskiego rasy tydzień temu w Pokljuce ale brakowało jeden cel, stojąc, a jak Vítková stracił pozycję w pierwszej dziesiątce

. SP Biathlon 2016 NOWE MIASTO – NEWS tutaj »

Kobiety – 7,5 km sprint:

pierwszy Akimovová (ros.) 21: 58,9 (. 0 kara obwodu)
drugim Chevalierová (Fr.) -4,3 (0)
trzeci Dunkleeová (USA) -5,1 (0)
4-ty Dahlmeierová (niem.), -16,5 (2) po piąte />
Braisazová (o) -18,4 (2) 7 />

9-cia Birkeland (Nor.) -29,4 (1),
10-tyPreuss (niem.) -30,9 (1)…
13. Koukalová -36,8 (3) 16-ci />
21-ty Puskarčíková -52,9 (1),
64. Charvátová -2: 00,7 (5) 69 miejsce />

celu ciągłego (po 6 z 26 ras)
1. Dahlmeierová 320
sekund Mäkäräinenová 248
trzeci Braisazová 227
4-ci Dorinová Habertová (o) 215
5-cie Koukalová 211
6-cia Hauserová (Rak.) 202
siódmy Puskarčíková 188
16 Vítková 123
33rd Charvátová 52-ty