Klizan: To nie koniec sezonu

Bratysława. przedstawiciele Słowackiej Daviscup po raz czwarty z rzędu udało się uratować pracy. W kolejnej edycji prestiżowego konkursu zespół tenisowym chcą spróbować wrócić do Grupy Światowej, który po raz ostatni wystąpili w 2006

pojedynku weekend 2 runda fazie playoff do udziału w pierwszej grupy strefy euro-afrykańskiej przeciwko Portugalii potwierdził, że nowy lider ekipy kapitan Miloslava Mečířa staje Martin Kližan. Musimy kolejny singlistu

Osemfinalista Grand Slam wygrać US Open w Bratysławie NTC jak w zeszłorocznej walce z Ukrainą obu singli.

„To ważne, że utrzymujemy pierwszej grupy strefy euro-afrykańskiej. To byłoby upokarzające wpadają w” trzeciej ligi”. W ten sposób możemy wyśmiewa bułki i spróbować awansować do Grupy Światowej.Jeśli grają Martin Kližan Lukas Lacko dobrze, mamy szansę. Na goleń widać duży wzrost wydajności, który jest obiecujący na przyszłość. Mecz z Portugalią potwierdziły jego jakość. Może obsługiwać trudnych warunkach i wykroić dwa ważne punkty. Jego mecz z Sousa był punktem kulminacyjnym weekendu Pucharu Davisa. Portugalia grał ponad stan, uderza Vinklát i był w stanie wrócić nawet niemożliwe, ale Martin w końcu złamał opór „powiedział Mecir.

Słowacki kapitan chciałby zobaczyć parę Klizan, Lacko stopniowo dodaje inny singlista”. aktualnie mamy vyšpičkovaní i gra zatrzymuje się. Mamy dwa singlistov natomiast Łukasz jest mniej powszechny i ​​nie lubi grać na gliny.Mamy dobrą deblových kilka Filip Polášek, Michal Mertiňák i Igora Zelenaya Talo jeszcze. Zespoły z Grupy Światowej ale gracze mogą budować na każdej powierzchni. Musielibyśmy bardziej zrównoważony zespół z trzy-cztery singlistami. Czasami może to być v Davis Cup, aby odnieść sukces i dwóch graczy, ale muszą one być tenisiści, którzy mogą wygrać single i dwuosobowe i mogą grać dobrze na wszystkich powierzchniach, „powiedział mistrz olimpijski z Seulu 1988. Możemy dostać Brytyjczycy i Szwedzi

< p> Słowacy uznają swojego przeciwnika w nowym wydaniu walki z „salaterki” wcześnie środę, 19Września o godzinie 12:00 CET, kiedy londyńskiej siedzibie ITF programu partii.

Potencjalni przeciwnicy mogą być były mocarstwem jego Davis Cup Szwecja czy Rosja, w celu dalszego rozważenia Holandii, Wielkiej Brytanii, RPA, Rumunia, Słowenia, Ukraina, Polska i zwycięzcę pojedynku 2 runda fazie playoff Finlandia – Dania.

„Chcemy walczyć o awans do Grupy Światowej. Mamy dobry zespół i jeśli jesteśmy w szczęściu loterii, możemy przejść do spadku z najlepszych szesnastu. Są to zespoły, które są łatwe do pokonania, ale także niewygodne zespoły z stałych graczy.Należy przejść od meczu dopasować „powiedział Klizan, który miał po spotkaniu z Portugalią sprzeciwów do powierzchni.

” Przeciwko Portugalii mieliśmy, moim zdaniem grać wyraźnie szybciej powierzchni, Lukáš Lacko jest to bardziej niebezpieczne. Z tym jednak, zrobiliśmy nic złego. Powierzchnia określić słowacki Związku Tenisowego, byliśmy po prostu zastanawiasz się, czy chcemy grać twardo. Mówimy tak, a może automatycznie dopasować Premier NTC. Podglebie to sam i Lukáš mamy na tej powierzchni wygranej challenger słowacki Open. Portugalia wolniejsze trudno oczywiście siedział nieruchomo i śmialiśmy się w twarz, że są z niego zadowoleni i oczekują coś szybciej.Myślę, że to było trochę wstyd „powiedział Klizan.

Martin Kližan po pojedynku Pucharu Davisa kierowany do turnieju krytym w Petersburgu, w Rosji, następnie czeka azjatyckiej serii.

” Z roku 2012 nadal jestem bardzo zadowolony. Stawiam sobie za cel, aby powrócić do pierwszego świata i setki znosić tam tak długo, jak to możliwe. Że udało mi się i byłem w stanie zaatakować i do pierwszej pięćdziesiątki, co jest dobre. Jeszcze nie jest koniec sezonu. Pozostaje wycisnąć z siebie to, co możemy. Jeśli zagrasz również w innych turniejach, mogę nadal być rozmieszczone na otwarcie Grand Slam w Australian Open 2013 „, powiedział Klizan.