Kaskaderzy od Prievidza nawet nie trzeba trzymać. Gracze mogą je pożyczyć

Bratysława. Klub nie jest pralka, masażysta, trzymać się powoli i nie nawet zawodnikom. Od początku sezonu nie widzieliśmy nawet euro i ucieka.

„To nie jest w porze lunchu. Gracze mogą wypożyczyć kije, ktoś ma dwa, drugi tylko jeden. Gdy przerywa mecz, on pożycza od kolegi z drużyny, mimo że nie pasuje długości. To zabawne, „mówi trener Ivan Dornič sytuacja Mshk Prievidza.

Klub pierwszy podział na ryzyko wykluczenia z zawodów. Spacer miał już dwie gry League – w ostatni piątek przed reprezentatywnej osiemnastu oraz w niedzielę przed Poważskiej Bystrzycy

Pierwszy mecz był Dornic dostępne tylko ośmiu graczy, drugi nawet w osłabieniu..Minimalna liczba wynosi dziesięć graczy plus bramkarz.

Jeśli Prievidžania pokład lub do gry w środę przeciwko Bardejov, z ich ligi według zasad automatycznie vylúčia.Dlhy i zaniedbana obietnice

Klub ma duże problemy finansowe i nie trafia do pokrycia podstawowych rzeczy. „Piłkarze jeszcze w tym sezonie nie dostać nic brak zapłaty za dwa miesiące,” mówi szef klubu Damián Svitok.

„Na początku sezonu był nasz dług wobec graczy zakwaterowania, podróży i innych pozycji 50 do 60- tysięcy euro. Jeszcze nie zapłacił żadnego wynagrodzenia, ani do ostatniego sezonu, komornicy grożą nam. Przyklej jedną rzecz drugiego w zależności od których najbardziej płonie „, mówi Svitok.

Zespół zarządzający otrzymała zobowiązania od sponsorów, ale kiedy przyszedł czas zapłacić, pieniądze nie pochodzą.Kopilov tylko zapasowe daty i zaniedbana obietnice.

„Zarządzanie? Są kaskaderzy. Byli naiwni wierzyli sponsor, ale pieniądze nie pochodzą. Dlatego klub jest w kryzysie „powiedział Dornic.

” To zazwyczaj żyje tak, że klub pomimo problemów finansowych przynajmniej zapłacić pierwszą płatność. W Prievidza to się stało, czy nie. Słychać, że pieniądze będą w poniedziałek, środę, po czym następnie w piątek, a potem jeszcze raz i jeszcze raz „, mówi trener.Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z abonament miesięczny abonament miesięczny od 0,98 € 0,98 € Zamów Cena ważnego dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone