Kanadyjczycy vytlieskali Godla: Zapamiętam go na całe życie, mówi

Toronto. Kanadyjscy fani są prawdziwymi ekspertami hokej końcowy po mistrzostwach świata w 20 lat w Toronto między Kanadą i słowackim (5: 1) uznanie nie tylko gry, ale bramkarz Denisa Godlu spod Tatr.

Ponad 18 tysięcy widzów na Air Canada Centre entuzjastycznie gracz Slovan Bratysława vytlieskalo i krzyczała jego imię w wycenie najlepszych graczy na całym.

Organizatorzy starają się obracać nazwiska najlepszych, tym razem cena po stronie słowackiej nie wydaje boskie, który miał w niedzielę wieczorem 39 udanych interwencji, jednak Pavol Skalický.

„To było nieprawdopodobne i nierealne. To może zapamiętać na całe życie”, odpowiedział na masywny skandując jego imię dla iihf.com słowackiej bramki.Godla będzie najlepszym

Godla jest wielkim wsparciem wybór słowacki i aspiruje do nagrody dla najlepszego bramkarza mistrzostw. Kanadyjczycy go w niedzielę poniósł pięć razy, głównie gdy błędy zostały ukarane na Słowacji obronnej i 19-letni mieszkaniec Kieżmarku ich już brakowało gaśniczym.

„Godla odegrała w Słowacja poborowych wielkiego meczu, ale również nasza sapał, który wykonał ważnych procedur,” pochwalił bramkarza słowackiej w internecie IIHF kanadyjski napastnik Sam Reinhart.

„ukarać nasze błędy, teraz chcemy grać nawet trochę lepiej. Dla nas trudno jest konkurować z Kanady. Błędy zdarzyć, ale to nie powinno się zdarzyć w sposób ostateczny”, powiedział kapitan iihf.com Słowacja Martin Rewa.Gwiazda była Petan

Gwiazdą pojedynku został napastnik domu Nic Petan, który zdobył hat-tricka i był ważnym człowiekiem kanadyjski obraźliwe.

„Dzisiaj był jeden z tych meczów, gdzie z powrotem krążek znajdzie i ja. Dobra ja skated otrzymał jak wielki podaniu z Connor McDavid. Zaczęliśmy trochę powolny, ale potem graliśmy dobrze. Pierwszy trzeci był jednym z najgorszych w naszym turnieju „, powiedział Petan.

Sztuczka za daszkiem w świetle wyrzucane z lodem i ojca. Słowacy stworzyli mecz kilka przyzwoitych szans, ale cel zagroziłoby Kanada tylko piętnaście lat i nie mógł wytrzymać ciągłą presję krajowy.

Pierwsze dwie trzecie były w grze w trzecim, ale ostatecznie zdecydowali liści klonu.Brakuje mocniejszego ataku

„Mamy tak silną ofensywę, jak powinniśmy mieć w celu powstrzymania Kanady. To także dlatego skupiamy się na naszej grze w obronie z wielki bramkarz pobożnych”, powiedział trener kanadyjskich dziennikarzy SR “20” Ernest Bokroš.

Słowacja ma szansę na drugi brąz mistrzostw dwudziestu lat, po raz pierwszy zwrócił ponadto w 1999 roku w Winnipeg.

Następnie walka o 3 miejsce przejęta przez Szwecję 5: 4, gdy hat-trick doczekać Ladislav Nagy na cel i dodał Martin Bartek i Peter Sejny.

Pięć lat temu w Ottawie Słowaków przegraliśmy mecz o 3. miejsce z Rosją. W poniedziałek wieczorem od 22:00 CET w oczekiwaniu na oddziałach Ernest Bokrosa pojedynku o brąz ze Szwecji.

„Chcemy wygrać mecz.W tym turnieju pisaliśmy swoją wielką historię i chcielibyśmy, aby zakończyć ją w jak najlepszy sposób. To będzie trudny pojedynek, ale myślę, że wygramy “zawarła TSN Rewa Referencje Media:.

Star (Kan.)” Nic Petan uzyskał hat-trick trzyprzebiegowego Connor McDavid. Zwłaszcza dwa zapewniły, że poniedziałkowy mecz z Rosją będzie ostateczna Kanady. Publiczność w Toronto śpiewu. „Mój Rusko” i chcemy graczy do ich spełnienia „