Jaki jest najlepszy materac: wiosną lub sprężynowe?

Jaki jest najlepszy materac: wiosną lub sprężynowe?

Prawidłowa odpowiedź – dwóch jest lepsza. Ale, jak mówią w ten sam stary dowcip, istnieje niuans. I to nie tylko, że ceny na wiosnę i materace sprężynowe mogą się różnić.
1714
Wiosna i sprężynowe materace różnią się stopniem nasilenia. I parametr ten ma kluczowe znaczenie w niektórych przypadkach.
Materace i cechy indywidualne

Okazuje się, że przy wyborze Banaby materaca trzeba koniecznie brać pod uwagę indywidualne cechy konkretnej osoby.

Tak, ludzie z dużą masą ciała jest wybrać twarde materace. To może być wzmocnione materace sprężynowe lub sprężynowe do szczególnie gęstych materiałów. Na przykład, olej kokosowy Kairi.

Ale na taki cienki materac może być niewygodne. Korzystne jest, aby dać produkty z wykorzystaniem naturalnego lateksu kauczuku lub uniwersalny materaca.

Połączenie z włókna kokosowego Banaby i lateksu materace sprężynowe o średniej twardości – optymalny wybór dla osób o przeciętnej budowie.

Materac średnio twardy i twardości zaleca się zakup dla dzieci i młodzieży. Aby utworzyć gładką powierzchnię potrzebną kręgosłup podczas snu, w pozostałej tkanki kości i stawy są zwracane do pierwotnego położenia i uzyskać optymalną fizjologiczny kształt. Miękki materac nie może zapewnić takie warunki.

Dzieci i młodzież powinni wybrać materace sprężynowe. Ponadto, produkt nadaje się dla dzieci z bloku kokosowym. Ale lepiej wziąć starsze dzieci są bardziej odporne na wstrząsy opcje zderzeniu – na przykład lateks o wystarczającej sztywności.

Osoby w podeszłym wieku lepiej wybrać Banaby miękkie lub średnio twarde materace. Ponadto, miękkie materace są bardziej odpowiednie dla tych, którzy mają zaburzenia w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. W tych przypadkach, wybrana miękkie, dobrze prominaetsya materace z podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa.