Hantuchova bronił triumf w Pattaya

Pattaya. Daniela Hantuchová obroniła ogólne zwycięstwo w turnieju WTA PTT Pattaya Open w Pattaya Thai (International 220 000 USD nagrody, twardą powierzchnię, na zewnątrz).

trójki wygranych w przypadku niedzieli końcowego Rosyjskiej Maria Kirilenko załączony jako czwarty 195 minut 6: 7 (4), 6: 3, 6: 3- W pierwszym secie opóźnionymi 3: 5 dla biżuterii, ale także prowadził 2: 0 w tajbrejku. Na początku trzeciej części tracił na kontratak. Ten turniej ma równowagi meczu 10: 0 (Zestawy

Hantuchova w tym sezonie udało się siedmiu meczach, w których miał deficyt 0: 1. W zestawach triumfował w 12z jego innych 14 trojsetových walk.

Słowacki w swoich ostatnich czterech meczów w tym turnieju spędził na korcie mniej niż 6 godzin, w Rosji ponad 9,5 godziny – od połowy drugiego aktu było zobaczyć.

słowacki tenisista trwa od Dusit ośrodka 200 punktów w ocenie i czek na 37 000 USD, w chodzeniu jest 200 punktów i 19,100 dolarów.

Hantuchova regulacji równowagi Kirilenko (26 rankingu) 5: druga Revanšovala jej za porażkę 5: 7, 6: 2, cierpiał już na koniec sezonu 2008 na „twarde” pod dachem w Zurychu. Od 25 stycznia, 25-letni Moskovčanka niegdyś najwyższy w 18. pozycji.

Z tenisa Hantuchova łączy fakt, że obaj byli niegdyś znajdowały się w 5 pozycję w rankingu deblových.Poza sądami, to jest wspólne pozowanie (a Francuzka Tatiana Golovin) w „strój kąpielowy” wydaniu magazynu Sports Illustrated trzy lata temu.

Expriateľka Igora Andrejeva Kirilenko grał w ostatnim czasie widoczności i relacji z hokeista Aleksandr Owieczkin, teraz ma na swoim koncie taką samą liczbę trofeów jak Słowacki, szóstego naczelnych oczekiwania od

letniego Poprad rodem Hantuchova stracił służyć raz w otworze GEME siódmego wzajemnej walki.

Na odbiór w drugim meczu nie korzystają z Słowackim obiecującego ołowiu 30: 0-cia W szóstym GEME z włączeniem brejkbal i stanie to zrobić nawet w ósmym meczu – w obu przypadkach nie dostał prawdziwą szansę.Kirilenko w krytycznych momentach zawsze utrzymywane usługa pozostała na froncie nurkowania.

Hantuchova wystarczająco lub ołów 40: 0 do returne dziesiątą GEME. Po pierwsze, niepotrzebnie zniszczony backhand w zamian, a następnie dwukrotnie Kirilenko odchylił do użytku. Słowacki ulubiony wspaniałe połączenie bekhend wzdłuż zakończeń linii i sakralnej forehand zmuszony jeszcze jedną szansę, ale znowu nie udało się backhand.

Kirilenko nieoczekiwany błąd forhend do siatki, jednak oznaczał piątą brejkbal w tej grze Hantuchova opalanego backhand do bliższej strony nad linią – to najpiękniejsza blow-potem wyrównał ciągu 5: 5Zachęcony Hantuchova gładko przeleciał jedenasty grę i premiera było krokiem naprzód, ale nie uniknąć tajbrejku.

W trzecim wzajemnego „loterii” (jeszcze nie statystyka 2: 0 dla Słowaków), to usługa Hantuchova drugi powrót do ciała wymuszonych błędów backhand Kirilenko, objął prowadzenie 2: 0TH Ogólnie jednak nie może obsłużyć forhend odpowiedź do przyjmowania statusu wyczerpującym 2: 1.

Rosja następnie dał jej dar forhend woleja poza pozornie jasne stanowisko, ale wtedy miała doskonałą obronną i przedwczesne owacje od trybuny wyrzucił Hantuchova koncepcji z powietrza backhand. Zamiast 4: 2 było 3: 3, to jeden z najważniejszych punktów całego zestawu. Na obu aktérkou na tym etapie przejawia znaczenie każdej piłki.Kirilenko ace udał się na 4: 3, a następnie słowackich było późno w reagowaniu na backhand zgłoszenia powrót kolejne 3 – 5 Ponadto dodaje się dwukrotnie przerwana 3: 6, a potem okazało jako wartość zadaną.

Od tego sezonu coaching Włosi Claudio Pistolesi, Hantuchova ale niech nie zniechęca.

Już w pierwszym meczu drugiej części wymusić błąd forhend Kirilenko, a następnie Rosja nie była w odpowiednim czasie w odpowiedzi na powrót. Wprowadzenie stałej organizacji przyniósł zwiększoną wydajność i Słowaków było prawdą nawet na uniknięcie dwóch brejkbalov w drugim GEME.

, to kombinacja zgłoszeń podręcznikach skierowanych na zewnątrz otoczki, a „aktywnym” Winner na odsłoniętej części, a następnie przez Kirilenko zbyt ambitnej odpowiedzi drugiego podawania. Hantuchova wreszcie doprowadzono do 2: 0THNa wynik 2: 1 dodaje się Ruské brejkbal backhand w sieci. Zagrożenie usuwane asa, jego trzecia Gembal ponownie wykorzystane w taki sam sposób.

W piątym GEME on Hantuchova piękny backhand wzdłuż linii opracowany szansę Brejková „bezpiecznik”, ale Kirilenko wielokrotnie objął administrację i zarządzanie uprzywilejowanej pozycji, w której się znalazł.

Wreszcie zmniejszona do 2: 3- Slovenka ale stopniowo nabrała coraz bardziej odczuwalnego inicjatywy i określić kurs wymiany, a tym samym lepiej aug jak pary. Hantuchova mądry backhand DROP wzrosła do 4: 2, aw tym GEME pomogą Ci Ace.

Nawet wzrok matki Marianne był bardziej twórczy i agresywny, ale nadal tylko o nurkowaniu z przodu.5: 3 był bez większych trudności w ósmym grze z dwoma punktami bezpośrednio z podawania, ale również dobre połączenie bekhend „vyháňacieho” krosu forhend zakańczającego z powietrza. Przyjąć w dziewiątym gry słowackiej ołowiu po trzecim rosyjski dwukrotnie przerwana w tym pojedynku 30:15 i ścisłej backhand Kros utworzyła dwa setbaly tyłu. Kirilenko najpierw wysłał forhend do siatki.

sie podobno pomógł prawie przerwy kwadrans przed trzecią setom, Hantuchova przerwa jakby wyrzucony tempo.Trzeci podwójnych błędów w meczu spadł do 0:30 dwukrotnie i „rzucił” backhand – 0: 1

Słowacki ale natychmiast pozviechala, strzeżone linię bazową, dystrybucją kulki przechowywane Kirilenko pod presją po podwójnych błędów miałem 40: 0 i rosyjska wtedy brakowało pół kroku w kierunku idealnego uderzenia z backhand – 1: 1, z lub bez strat fiftínu.

rankingi dwadzieścia świata Hantuchova także dzięki wydać werdykt w końcu bardzo dramatyczny trzecim zgodnie GEME dopuszczone i popełnione przez jej dwukrotnie przerwana.Pod groźbą brejkbalov ale dzięki forhend wzdłuż linii obsługiwane długą wymianę, w której ciągle miał niewielki wyższość.

gest Celebration począwszy od końca ubiegłego tygodnia w Bratysławie Fed Cup pojedynku z Cornet wykazał gdy Kirilenko niezwykle rażąco naruszyła sieci i poprosiła o obhodenie.

Rosja celu skompensowania forhend protikraťasom mecz, ale nie mógł się oprzeć ofensywnych burzowe Słowaków z doskonałym uderzeń Długość – skorzystają Hantuchova i „marki” backhand wzdłuż linii – 2: 1.

Kirilenko wprowadzone Czwarta podwójnych błędów po wymianie rakiety dodano dalsze nagle wobec wynik 12:40, a od tego czasu zostały przypisane Szamana pięć w rzędzie, grupa 2: 2 wyrównane backhand ataku powietrza.

Hantuchova jak podawanie piątą grę w pierwszy obszar do 15:15 backhandzie wzdłuż górnego paska, to zaproponowano szybką reakcję krotnie forehand i dla powietrza, aby w końcu otrzymano gładką gem – 3: 2nd

mocny forhend Kros zakończone Słowackiego ciągłych przerzucić wynik 00:30 do brejkbalov GEME w szóstym, ale po obiecującym powrotu, ale nie może obsłużyć forhend przygotowawczy z „kropka”, ten błąd może to bardzo niezadowolony.Rosja następnie przeforsował służby na korzyść, ale ona dwukrotnie przerwana. Hantuchova nie działa próbował backhand „zwycięzca”, a zebrane punkt bezpośrednio podawanie 3: 3rd

To był grany w ciągu trzech godzin Kirilenková wystawiany drugi oddech. Wytrzymywać wymiany tak długo jak stosunek Hantuchova wygranej uderzeń i niewymuszone błędy nie był korzystny sposób zdecydowany. Rosja jednak również nie uniknąć wahań uderzeń pewności.

tzw. Tildenovom siódmy GEME dostał asa na 15:15, a następnie trzy awarie sam rozwiązać ten spisek.

Z punktu widzenia uszkodzenia był szczególnie ambitny longlajnu forhend bramki. Jeszcze bardziej może on odczytać Kirilenko forhend Drajv zewnątrz, która rozpoczęła Hantuchova wziął ósmy 30:15 GEME.Słowacki skuteczne, ponieważ po prostu wyciągnął i udało powrót backhand „być” forhend doťuknutie. Rosja pod ciśnieniem dało siódmą podwójnie nic zarzucić – 3: 5

Hantuchova podawać wygranej. Kirilenko powrotu bekhend netrafila gurážny drugie podawanie. REPAR ale wyszedł z głębokiego forehand i kort wygodnie utrwalonego na 15:15. Słowacki w celu podawania do 30:15, a także przez backhandzie na początku badania w celu opracowania dwa mečbaly. Teraz okazało premierę.