Grzechotki i gryzaki dla niemowląt

Zabawki dla dzieci

Osobiście nie mam pojęcia, gdzie kupić takie zabawki na palcu. Ale zestaw zabawek do łazienki natychmiast daje ci górę znaków i głosów. Przydadzą się nie tylko, aby wygłupiać się przed dzieckiem, który naprawdę nie widzi tego niezwykłego występu, ale także zabrać dziecko podczas kąpieli, podczas gdy on siedzi i próbuje chwycić zabawki, które topią się, a następnie wynurzają.

A gdy dziecko złapie co najmniej jedną, natychmiast wciąga ją w usta. I dobrze! Zabawki świetnie nadają się do ząbkowania, szczególnie Pan Octopus grzechotki i gryzaki dla niemowląt, z długimi mackami (należy go przedstawić Sophie). No i, oczywiście, zabawki do kąpieli będą przydatne przez długi czas po ukończeniu przez dziecko pierwszego roku życia, ponieważ dzieci uwielbiają wyciskać i wyciskać wodę z zabawki, dzięki czemu rozwijają one bardzo ważne mięśnie dłoni.

Czytaj także: Najlepsze zabawki do łazienki (ZDJĘCIA)

7. Zestaw grzechotek mini piłki

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: ciągnięcie, chwytanie, granie na wyciągniętych rękach w środku, łączenie obiektów, określanie źródła dźwięku, rozpoznawanie dźwięku grzechotki i gryzaki dla niemowląt, stałość obiektu, kontrola wzrokowa, uwaga, wskazywanie kierunku piłki, czołganie.

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Wybór jest ogromny – wybierz właściwe. Jeśli chodzi o mnie, najlepsze są te, które wydają różne dźwięki (dudnienie, dzwonek, pisk), ponieważ dzieci mogą nauczyć się odróżniać je.

Są wystarczająco małe, aby dziecko trzymało je w jednej ręce, gdy już siedzi, ale zbyt duże, aby stwarzać ryzyko, że dziecko może się zadławić w procesie solenia, podczas gdy on nie wie, jak usiąść.

Można ich użyć do przyspieszenia procesu uczenia grzechotki i gryzaki dla niemowląt się zwijania i pełzania, a także do zabawy z nimi, ukrywając je pod różnymi kubkami i talerzami, gdy dziecko jest na tyle duże, aby usiąść i użyć obu rąk do grania.

Piramida z grzechotką

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają: gry, leżąc na brzuchu, chwytając, ciągnąc zastrzeżeniem deflacji rąk, koordynacja rąk i oczu, ustalenie wysokości gry na jego wyciągniętymi rękami w centrum miasta, przechodząc z rąk do rąk, połączenie obiektów, definicja źródła dźwięku, wizualna kontrola obiektu , siedząc, stojąc, chodząc, kucając, czołgając się.

Zobacz: AlaKoala.pl