Godla dostał pięć goli, poczucie winy. Nitra Košice pokonał 4: 3, Bondra zdobył

Bratysława. hokeiści HK Nitra wygrał przebojową 40. rundę niedzielnego najwyższej słowacki konkurencji Tipsport domu graczy HC Koszyce w trzecim pojedynku z pierwszego 4: 3 po dogrywce.

Vicemajstrovská Nitra udało się w czterech z pięciu tohtosezónnych wzajemnych pojedynków. Pobożny premier nie działa

furtka Pieszczany wziął brąz na Mistrzostwach Świata dwadzieścia lat Denis Godla w ataku Petras, burmistrza Jana Nosko za innych medalistów, Bańska Bystrzyca młodzież Dominika Jendroľa i Mislava Rosandić

pobożny, ale premier w Ekstraligi pomiędzy mężczyznami wyszła.

Po dwóch trzecich jednak świecił na wynik wskaźnika 5: 0, Godla dostał pięć goli i mecz zakończył.I brąz na Mistrzostwach Świata Rosandić Golovach są zapisane po raz pierwszy w sezonie, kiedy powiększył prowadzenie na 3: 0 nad prętem dla mitt Godla.

„Do bramki I udał, ponieważ zgłaszane zmęczenie. Wiele spałem około czterech godzin dziennie. Pieszczany pierwszy raz trenowałem to rano rozkorčuľovaní. Wina cele czuć raczej omówiliśmy w obronie, „powiedział Godla.Bondra zdobył

Kilku członków zespołu brązu Słowackiego z ostatnich mistrzostw świata Hokeiści poniżej 20 lat w Kanadzie dano po powrocie do dodatkowej ligi męskości i niedzielę zagrał pierwszy mecz.

W kołach przebojowej między Nitrze i Koszyce zadebiutował w domu zestaw tribal gracza Slovan Patrik Bačik, z drugiej strony, tradycyjnie obronny rosły Erik Černák debiut w koszulce hutników w najwyższej lidze Radovana ukończył Bondra.

siedemnastoletni rodem z Trebišova pieprzem pierwsza gra i bolesnego urazu w 13. minucie otworzył wynik.

„To było wspaniałe uczucie, kiedy dowiedziałem się, że będę mógł pracować w A-team Koszyc. Nie spodziewałem będę teraz grać dla seniorów. To wielka motywacja dla mnie.Jestem zadowolony z wyniku „, powiedział Bondra

W Popradzie z kolei cieszył się triumfem. 5: 2 i tohtosezónnej starszy premierze w Jersey Dukla Trencin dwa inne brązowi medaliści z Toronto Matúša Holenda i Marco Hochel Koszyc i Bystrzycy jesteśmy. w play-off

hokeistów Dukla Trencin pokonał lód HK Poprad. 5: 2. żołnierze zdobył w 2015 roku we wszystkich czterech spotkaniach, po raz trzeci z rzędu wygrał w tabeli, nadal należą 6szczebel z zyskiem 69 punktów, Poprad jest czwartym z 77 punktami.

Koszyce i Bańska Bystrzyca już być przygotowane do playoffs, oba zespoły mają ponad 40 rund głównych początku ligi w tej samej części playoffs.

Zilina pobije ostatni sekwencyjną pozycję w play-off do Pieszczany, które mają dwa punkty przewagi i Skalica, która w Żylinie opóźniających trzy punkty. Ostatnia runda 54 części bazowej jest zaplanowane na 24 lutego Górnictwo Bystrzyca – Pieszczany 6: 1

Rozhodcovia Stano – Jobbágy, Rovenský, z wyłączeniem 6: 5, moc odgrywa 2: 0, tłumienie 1: 1, ze zmianami: 41 Šúrek Godla (Piestany) 1926 widzów

„Czy musimy dać z siebie wszystko mecze, cele I pozostawione również dlatego, że została zgłoszona zmęczenie. Wiele spałem około czterech godzin dziennie, mam nadzieję, że wszyscy dorastali.Pieszczany raz pierwszy trenowałem rano na rozkorčuľovaní. Dla celów poczucie winy, dyskutowaliśmy na tyle w obronie, wszystko wepchnięta do celu, máločomu chodźmy, ale haczyk zawsze może być bardziej „

urzędników:. Jonak, MüLLNER – J. Tvrdoň, wycieczki, z wyłączeniem: 4: 6, moc odgrywa 0: 1 do rozcieńczania: 0: 0, 3031 widzowie

Cele: 36 Paločko (Fabian Kroták), 42 Boltun (Paločko) – 3 Dudáš (D. Hudec) 29 Melichárek (Šišovský, Habšuda) 30 Melichárek (Shoemaker) 35 Glina (Mikuła, Dudáš) 44 Glina (Razinger, Šišovský)

urzędnicy J. Stężenie Gajan, świerk, wyłączone: 2: 4, ponadto: Habšuda 10 minut chropowatości – Paločko 10 minut szorstkość Kasik 10 + DKZ na niesportowe zachowania energii odgrywa 0: 1 rozcieńczeniu 0: 0, 1558 widzów

urzędników: wE , Hríbik – M.Tvrdoň, Sčensný wyłączeniem: 8: 8, zasilanie odgrywa: 0: 1 do rozcieńczania: 0: 0, 1011 widzowie

Kary: 6: 7 do 2 minut, ponadto: Ťavoda (wybrane) 10 minut nie snu , przeprowadzenia odgrywa moc: 1: 0 do rozcieńczania: 0: 0, ustalono: Štefik – Kacej, Stanzel, 1405 widzowie