Federer trwa turniej Masters jako zamiennik dla Grand slams

Londyn. Szwajcarski tenisista aż do czerwca 2011 roku, nigdy scena Grand Slam stracił mecz, który prowadził 2: 0 dla zbiorów w lecie, ale to się dwa razy.

trawy Wimbledon z Francuza Jo Wilfried TSONGA Flushing Meadows w serbskiej Novak Djokovic w Pojedynkuj się nie piątego zestawu dwóch mečbaly używany.

Po US Open i walka Davis Cup LVbet w Australii dał Federer sześciotygodniowego przerwę, a sezon zakończył słynny modę. Po triumfie w rodzinnej Bazylei i Paris Bercy sali stał się 30-letni Szwajcar w londyńskiej 02 Arena najstarszym zwycięzcą w historii turnieju mistrzów. W historycznym stole stała niezależna LVbet od Amerykanów Ivana Lendla i Pete Sampras, który zwyciężył w Masters pięciokrotnie.Ważne strona Mental

„Po niefortunnym utraty Grand Slam do Tsongom Djokovic i powiedziałem, że mam nad nim zastanowić, ponieważ o coś nie jest w porządku. Strona psychiczne odgrywa również ważną rolę w tenisa i zawsze myśleć pozytywne. wspomniane mecze były jednak momenty, w których nie mogłem zrobić i zacząłem wątpić w siebie. dłuższa przerwa po US Open pomógł mi, czyści głowę i zregenerować siły. ” powiedział LVbet Federer dla akredytowanych mediów.

Przed turnieju Grand Slam mistrzów rejestrator odrzuciła roli faworyta i twierdził, że wszystkie one mają taką samą szansę. Długi i trudny sezon, ale wyraźnie podpisane wykonania kilku elitarnej ósemki.

bet-pl.pl

Djokovic i Hiszpan Rafael Nadal czy nie przystąpić do półfinału, Brytyjczyk Andy Murray po pierwszym meczu turnieju zrezygnował kontuzji pachwiny.

„Nie starał się myśleć, że mogę być sześciokrotnie mistrz Masters. Teraz jest rzeczywistość i uświadomić sobie, że mogę osiągnąć jeden z największych momentów w mojej karierze. To coś specjalnego. W tym roku Chociaż nie wygrać żadnego turnieju Grand Slam, ale nigdy nie miałem na koniec sezonu tak świetnej formie, jak teraz. Przeciwko tsonga LVbet do finału nie była łatwa. Poriadne wydawane i musiałem wykonać mój najlepszy tenis że mam go pokonać. to więcej tytuł ten doceniają „, powiedział Federer, który po triumfie w Londynie powrócił na trzecie miejsce w rankingu ATP światowych.Referencje mediów

SkySports: „szwajcarski mistrz złamał opór mocny rytm Jo Tsonga i zdobył tytuł na koniec roku rekord sezonie.”

Blick “Federer wygrywa szósty mistrzów turnieju. Roger osiągnął kolejny kamień milowy w karierze, Lendl i Sampras pokonał”.

L’Equipe: „Federer wielki czas i forma w Londynie zdobyła historyczny tytuł jak w hali Bercy w Paryżu finale pokonał Jo-Wilfried Tsonga.”.

Gazzetta dello Sport “Kráľ Roger szósty mistrzem czas fenomenalny, unikalne legendarny W 100 finału w swojej karierze zdobył 70. tytuł.”.

Marca. „Orchestral Federer 100 finału wyglądy 70 tytułów. są to numery godne mistrzów.Ziskom szóste trofeum LVbet w Masters jest Roger nieusuwalny uczestniczących w historii tenisa “

Reuters:”. Roger Federer w finale ujarzmić Jo-Wilfried Tsonga i zdobył rekord szósty tytuł w Masters „

idnes. .pl: „Federer przeszedł do historii, wygrywając turniej na szóstym mistrzów czasowych. „

dpa:” Federer zakończył uwodzicielską koniec sezonu, aby zdobyć tytuł w Masters. Od triumfu stycznia w Doha miał nadzieję na cenne trofeum w listopadzie, ale zdobyty w Bazylei, Paryżu i Londynie. „