Drugorzędna rola przypada na takie wartości

4

Z przyjemnych i użytecznych zalet:

Futerał ochronny
Folia ochronna lub szkło na ekranie,
Bezpieczne dla dzieci gładkie klucze i złącza z zamykanymi zaworami,
Rysik
4G, połączenie z routerem,
Możliwość wymiany danych z innymi urządzeniami
Karta pamięci Flash do przechowywania dużych plików, zdjęć, filmów, książek.

Drugorzędna rola przypada na takie wartości, jak kolor, rozmiar przycisków, miękka podszewka itp., Ale także zasługują na uwagę przy wyborze tabletu dziecięcego.

Przeczytaj to samo: Co jest zabronione rozmawiać z dzieckiem, aby nie naruszyć jego psychiki. Rady słynnego psychologa.
Jak sprawdzić tablet przed zakupem?

• Powinien być starannie rozważony w świetle dziennym. Obudowa i ekran nie powinny mieć zrębków, pęknięć, innych uszkodzeń. Ciało powinno być mocne i niezawodne, przyciski – reagujące na dotyk palców.
• Spróbuj uruchomić dynamiczną grę ze złożoną grafiką i zobacz, jak tablet reaguje na twoje manipulacje.
• Sprawdź jakość dźwięku.
• Sprawdź jakość zdjęć wykonanych aparatem.
• Znajdź listę wstępnie zainstalowanych aplikacji, aby uniknąć kosztów podczas pobierania z rynku gry.

Bezpieczeństwo podczas pracy z tabletem

Tablet może bawić dziecko i pomagać w nauce, ale dostępny dostęp do Internetu jest nie tylko korzystny, ale także niebezpieczny: niechciane treści, oszuści sieci, okrucieństwo podczas komunikacji wirtualnej, wirusy i złośliwe oprogramowanie itp. Rodzice powinni zachować kontrolę nad tym, co robią. dziecko trzymając tablet w ręce.

Nadużycie powoduje uszkodzenie wzroku i upośledza postawę, dlatego nie pozwalaj dziecku godzinami siedzieć z tabletem bez robienia przerw.

Rodzice powinni zwracać uwagę na specjalne usługi, aby chronić dziecko przed niechcianymi informacjami i ograniczyć czas korzystania z gadżetu.

Przy rozsądnym użyciu tablet może być przydatny w różnych sytuacjach. On może wprowadzić dziecko w świat technologii. Możesz się z nim dobrze bawić, czekać na wizytę u lekarza lub wejść na pokład samolotu, komunikować się z dalekimi dziadkami przez ekran, odrabiać zadania domowe, rywalizować, rozwijać swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy.