Czeskich narciarzy grać w piłkę nożną z Northug. Zgodnie z obowiązującymi przepisami

Przedstawiciele w narciarstwie biegowym na zgrupowaniu w Livigno, Włochy wezwał pojedynek piłkarski słynnej Nora Pettera Northug. Trzynaście, mistrz świata w celu ustalenia zasad i jego zespół ostatecznie wygrał 2: 1

„Kiedy spotkali się w ramach treningu na nartorolkach, więc chłopaki pytanie, czy nie chciał grać w piłkę nożną z nimi. Powiedział to cicho, ale oni dostać. Więc graliśmy „, powiedział trener krajowy Lukáš Krejčí.

W grze pięciu na pięciu na sobie białą koszulkę czeskiego wyboru wśród innych przedstawicieli Dušan Kožíšek Petr Knop, Miroslav Rypl i Jacob Kordač. Na stronie Norwegów Petter Northug wprowadzono nie tylko, ale również jego młodszy brat Nawet.I Norwegowie zidentyfikować reguły, które wymieniono także środki można osiągnąć cel. – tylko głowę albo pierwsza powietrza

„To, w jaki sposób może nożnej kiedykolwiek grał, ale to głównie ze względu na uniknięcie szkoda „, wyjaśnia Lukáš Krejčí.

Northug wiadomo, kocham grać w piłkę nożną. W przeszłości, nawet pracował w klubie norweskiego szóstej ligi Mosvik IL i latem tego roku grał mecz charytatywny dla UNICEF, który m.in. dołączył dawny Internationals norweski John Carew.

Czescy narciarze we Włoszech zagrał dwa mecze piłki nożnej i przeciwko klubu narciarskiego jilemnickiego, co było również przedmiotem Livigno.Angażować się tę bitwę i Czech w piłce Andrea i Sandra Schützová Klementová, trening wysokościowy w popularnej górskiej miejscowości również poddane Petra Nováková Eva Czech i żeński lider Vrabcová Nývltová. Odwrotnie brakowało Lukáš Bauer, którzy pozostali w domu ze względu na niewielkie problemy z kolanem.

W Livigno stopniowo pojawiła się prawie kompletny czeskiej reprezentacji w biegach narciarskich, które zakończone kolejną serię zgrupowaniu w ramach przygotowań do sezonu zimowego.Jego treść była jak bieganie, jazda na rowerze, trening siłowy, bieganie z kijami i narciarstwa rolkowego, a także ćwiczenia równowagi i technik analitycznych w filmie.

Po to pierwszy poważny porównanie boczny w formie testów wydajności w Jablonec i mistrzostwach jazdy na nartach rolkowych, który odbędzie się 26 i 27 września w Libercu.