Conte czeka w Chelsea wyzwanie. I zaraz po przyjeździe

„Jestem dumny, trener reprezentacji mojego kraju i tak samo atrakcyjne roli menedżera Chelsea, mógłby pójść.” powiedział po podpisaniu umowy na Stamford Bridge Antonio Conte. na tyle atrakcyjny dla jego pracy w Chelsea i ogólnie w Premier League na pewno będzie w tym samym czasie, ale również będzie dużym wyzwaniem.

O šestačtyřicetiletém energiczny włoski w ostatnich tygodniach wymienionych w związku z Chelsea intensywnie i po Conte ogłosił koniec włoskiej reprezentacji (po tym euro) była praktycznie zakończona.Dziś jego przybycie ostatecznie potwierdzone przez klub w Londynie i Conte na ławce Chelsea budować na ich sukcesy rodaków Vialliho, Ranieri, Ancelottiho i Di Matteo.

To był udany włoski tor w historii Chelsea, obsługiwany nawet na przełomie tysiącleci grają Gianfranco Zola wpływają w żyłach niebieski fanów dużą ilością optymizmu. Narodowość, oczywiście, nie gwarantuje automatycznie sukcesu, ale Włosi w zachodnim Londynie zawsze sukces.

Oprócz Conte, oczywiście, mówić tylko, że pochodzi z Lecce. Może polegać głównie na ich bardzo udanego zaangażowania w Juventusie, gdzie nie tylko odnieść mistrzostwach trofeum, ale także udało się zbudować bardzo silną taktycznie dojrzały zespół z jasnej twarzy.Dokładnie Chelsea po trzech latach grabieży rząd José Mourinho brakuje.

Conte doszła natomiast dwa lata od klubu piłki nożnej i Squadra Azzurri musiały dostosować się do różnic w trybie, ale również ze względu na jego codziennej pracy na polu i zrównoważony skontaktować się z graczy brakuje, zakończył karierę w reprezentacji po dwóch latach.

Mimo to czeka w ciągu najbliższych kilku tygodni przygotowuje się do Mistrzostw Europy w czerwcu, znajdziesz Conte będzie też mnóstwo czasu na myślenie o swoim nowym zaangażowania. A następnie do Londynu może przynieść świeży wiatr na Stamford Bridge bardzo potrzebne. Cakewalk, ale to nie będzie dla Conte.Zaraz na początku będzie to zrobić kilka kluczowych decyzji, które mogą mieć wpływ nie tylko na sezon, ale rzeczywiste Włochów zaangażowanie

Większość z tych decyzji musi najpierw cytat z dzisiejszego oświadczenia Chelsea. „Chelsea FC jest zadowolony informuje o powołaniu Antonia Conteho trenerem (trener) pierwszy zespół. „ to może wydawać się mała rzecz, ale fakt, że Conte nie będzie manager , ale trener jest kluczem do wielu dziedzinach.

po pierwsze dlatego, Conte będzie na Stamford Bridge autokrata, który będzie wskazywać na wzmocnienia i właściciel klubu Roman Abramowicz otworzył swój worek bez dna tylko kiedykolwiek. Będzie trzeba szukać konsensusu wśród kadry kierowniczej, nie tylko w kwestii transferów.Jednocześnie ważne jest również, ponieważ właśnie w Chelsea w przeszłości wziął częstych problemów wynikających z kompetencji niejasnych.

Nawet teraz nie jest ono jasne, kto, z kim i jak doradzić potencjalnych wzmocnień i innych routing do klubu, ale jest pod auspicjami Conte na pewno nie będzie. Jednym z pierwszych zadań, jakie czekają go w Chelsea, ale będzie kosztować znacznie na jego słowa. Zadanie nie stosuje się do każdego, mniej niż John Terry. – kapitan zespołu i uosobienie klubu

To był ostatni dzień stycznia, kiedy John Terry wszyscy w szoku. Po puchar mecz wszedł pomiędzy dziennikarzami i niczego świata piłki, ogłosił, że to jego ostatni sezon w Chelsea. Powiedział, że klub nie będzie oferował przedłużenie umowy, będzie na nim stał.Terry Chociaż to było interpretowane jako fakt dokonany, ale kilka miesięcy minęło, a sytuacja jest najwyraźniej otwarte.

znaczącym słowem i prawdopodobnie będzie jego nowy trener. Jeśli idzie o Guusa Hiddinka Antonio Conte, który poprowadzi Chelsea w lecie, prawdopodobnie wystąpią wyraźne zalecenie: John Terry powinien przedłużyć umowę. Ponadto, zgodnie z holenderskim trenerem nie zachowując nawet drzwi nie zamyka i jest gotów do działania.

Terry przemawia przeciwko jego wieku. Gdy jego dni może być jeszcze jeden najlepszy środkowy obrońca w Lidze, ale w przyszłym sezonie będzie on już 36-ciaPokolenie młodsze atakujący nie może ścigać wieki wcześniej żelazo Terry coraz ścigania obrażeń.

W następnym sezonie, że będzie tak Terry nie mógłby być numer Stopera jeden (który rzeczywiście nie więcej lub mniejszą nawet dzisiaj), na którym Obrona jest zbudowany, ale to była jego obecność. To nie jest Chelsea nikt bardziej niż on. Słuchaj swoich fanów, kolegów z drużyny, sędziów. Dla Blues dołączył do ponad 700 walk i nie tak wielka przesadą stwierdzenie, że dla klubu jego życie.

Po odejściu Ashleya Cole’a, Franka Lamparda, Didiera Drogby i Petra Cecha pozostaje jednym z ostatnich, którzy doświadczyli największy sukces. I to jest rzecz, która złamie poglądy specjalistów i fanów.Niektórzy mówią, że ponieważ już Terry rzucić w celu rozpoczęcia nowej generacji.

Na Conte byłoby sprzeczne Terry może stać się pierwsze miesiące absolutnie kluczowym sojusznikiem. Dla Włoch będzie to zupełnie nowe doświadczenie, nowa liga, środowiska, języka – i nikt nie wie jak to jest w klubie więcej niż Terry. Co więcej, jest to Chelsea marnieje w kryzysie, brakuje im liderów i ktoś, kto tak rzec, „oderwany”, gdy jest to konieczne.

Jest oczywiste, że Antonio Conte NaCN w Chelsea zupełnie nowy rozdział w historii klubu. Blues w przyszłym roku nie może grać w europejskich pucharach wszystkich, czekając na kompleksowej odbudowy i powrotu do wyższych sferach angielskim nie pęka prosty konkurs.Terry mógłby być ważnym ogniwem między starym a nowym, dla fanów i dla samego klubu. Jeśli Antonio Conte postanawia iść dalej bez niego, praktycznie całkowicie od nowa.

Decyzja o losie Terry, który musi przyjść bardzo szybko, a następnie szybko wiążącym problemy rynku transferowym. Czy z Chelsea lub bez, Chelsea będzie szukał co najmniej jednego nowego korka i oczywiście nie tylko jego. Guus Hiddink, głównie za sprawą José Mourinho, niestety, nie przechodzi Contemu nie otworzył projekt, ale były już w ruinie.

Oczekuje się więc, że Conte będzie na rynku transferowym bardzo aktywna, ponieważ będzie chciał dostosować zespół na swój obraz, Przynajmniej w miarę możliwości.Kilka z jego pierwszych decyzji mogą być bardzo istotne dla całego pierwszego sezonu, a może nawet dalej. Chelsea będzie na rynku w nieznanym miejscu, co gwarancją nie tylko w Lidze Mistrzów, ale być może wcale europejskiego futbolu i trudno przewidzieć, czy przynajmniej walce o tytuł.

największych gwiazd i nie oferować Blues automatycznie kiwać tylko dlatego, że będzie on oferowany ogromną pensję. Z drugiej strony jest to świetna okazja dla młodych piłkarzy. Chelsea mówi się o nich od ponad dziesięciu lat.Ale gdy kilka lat temu było fanów myślenia bardziej życzeniowe, aby rozpocząć wdrażanie młodzieży poprzez akademii klubu w ostatnich sezonach odtwarzacz około dwudziestu rzeczywiście gwałtownie puka do drzwi pierwszej drużyny.

José Mourinho z nich jeszcze tylko on mówi, ale robi coś innego. Hiddink zaczął ostrożnie, ale daje młodzież coraz większe szanse, ponieważ ambicje klubu do końca sezonu znacznie zmniejszona, oferując im 69letý Holender wydawało się znacznie więcej miejsca. Na Conte nie tylko zidentyfikować najlepsze posiłki z zewnątrz, ale bardzo ostrożnie przejść dostępnych młodych mężczyzn, w tym tych, którzy biegają gospodarzem.

Bertrand Traoré, Ruben Loftus-Cheek, Kennedy, Ola Aina, Andreas Christensen, Marco van Ginkel.To wszyscy gracze, którzy mogą łatwo stać się twarzą Conte Chelsea. Nie mówimy tu koniecznie o kluczowym wół roboczy w następnym sezonie, ale na edukację i wstawienie zaufania do graczy, którzy są z klubem bardzo często ściśle związana, chcąc dochodzić się na najwyższym poziomie oraz w sprawach Chelsea nich. Teraz te miały bardzo mało teraz Chelsea i Johna Terryho potencjalne odejście od ich obecności nadal znacznie zmniejszona.

To będzie ważne także dla Conte w pierwszych tygodniach, aby określić, kto ma przyszłość w Chelsea, a kto nie.Niektórzy gracze na letnie połączenia końcowego wyprzedzeniem o drugiej znowu spekulacji, ale na przykład Eden Hazard i Thibaut Courtois musi klub Conte jest niezbędna do utrzymania.

Antonio Conte i jego nowi koledzy z zespołu przywódczego muszą szybko znaleźć wspólny mówić o przyszłym kierunku klubu. Nie tylko nie może dłużej kontynuować zakupy i rozejrzeć się i nie patrzeć wstecz. Antonio Conte zbliża się do Chelsea, klub wrócił do czoła trzeba zacząć tworzyć natychmiast po przybyciu. A pierwsze cechy, które pokazują nam mogą powiedzieć wiele. Chelsea i sam Conte czeka w lecie dość ekscytujące razy.