Cibulkova: Dla fanów, miałem gęsią skórkę

Bratysława. Dominika Cibulková, zwycięstwo nad Bojana Jovanovski 2: 1 w zestawach (4: 6, 6: 3, 6: 1) w domu dwóch sobotę dvojhier w atrakcyjnej spotkania weekendowe Bratysławie Grupy Światowej Fed Cup 2012 zespołów Kobiety Słowacja – Serbia opieką pierwszy punkt dla gospodarzy.

potwierdzony trudne natomiast słowacki tracił zestawu i nurkowanie, ale stan 4: 6, 2: 3 * przypisały świeże zwycięzcę BNP Paribas Serce udzielenia 6 gier z rzędu.

„Dzisiejsze otwarcie mecz nie był łatwy, bo był faworytem, ​​a ja musiałem trzymać się z naszym zespołem. Pierwszy zestaw dla mnie trochę zstąpił nerwowości, ale bardzo doceniam, jak mogłem skręcić pojedynku rozwoju. to daje mi dużo pewności siebie.Przy wyniku 2: 0 w drugim secie byłem zły na siebie, a ja powiedziałem, że ten isnt moją grę. Widziałem w trybuny Dominika Hrbatého, który był kiedyś moim bohaterem, a kiedy miałem problemy w pierwszym secie, powiedziałem sobie: makaj „powiedział D. Cibulková

”. Ludzie byli nierealne, aby zobaczyć że ich zachęty Cieszę się też do sądu. Oni wzbudziła mnie i znam je dobrze. Uwielbiam połączenie z publicznością. Cieszę się, że mam ludzi, którzy mi pomogli, dali punkt i radość. W trzecim secie miałem punkty i dreszcze.Muszę ten mecz, który udało mi się obrócić po pierwszej przegranej z Sete, utrzymać długo w pamięci „

dwadzieścia jeden lat stary pochodzący z Pieszczany zostało również wyrażone do swego niedzielnego spotkania, w którym należy zmierzyć siłę Ana Ivanovic.: „to jest zawsze ze mną, co mogę złożyć wydajność. Ana próbuje grać dwie kule kiedy, ale mogę przesłać skuteczność wobec Jovanovski w trzecim secie, że mogę wygrać. „Hantuchova jest w swojej jubileuszowej zwycięstwa

Daniela Hantuchová nie poszedł w drugim z sobotnich singli wygrać Dominika Cibulkova i ane Ivanovic uległ gładko 2: 6, 4: 6

„było trudne mecz Ana odtwarzane bardzo dobrze. Miałem okazję na początku pierwszego zbioru, ogólnie ja na przemian dobre i słabsze momenty.Myślę, że zasłużenie triumfował komżę i największa różnica była w pierwszym podaniu. Moje usługi nie była najlepsza, praktycznie cały mecz grałem drugim podaniu. sie nie dziwi mnie nic, znam go dobrze i wiem, co mam grać. Jeśli chodzi o mnie, nie to, co jest, ale dzisiaj była Ana lepiej “powiedział Daniela Hantuchová.

” I Nepredviedla czego się spodziewałem. Jest to dość frustrujące, gdy dana osoba nie trafia do sądu, aby pokazać swój najlepszy tenis. Może Próbowałem też nie wiedziałem o wydaniu. Ivanovic gra naprawdę jestem, czuję się nadal znajdować się pod ciśnieniem. Myślę, że przed Jankovic będę miał większą szansę nadrobić grę. Zobaczymy, kto wchodzi do niedzieli.Publiczność była fantastyczna, a ja bardzo przepraszam, że mam im nie podobać zwycięstwo „

Były numer jeden światowego Ivanovic stwierdził, że wynik tego pojedynku nie odzwierciedla rzeczywistej równowagi:”. To było dla nas ważnym punktem, jestem zadowolony, że otrzymał. Daniela nie jest prosta komża zresztą w tak dobrej atmosfery domu. Jednak jestem zadowolony z mojego występu, udało mi się utrzymać rytm i komfort gry, Daniel, nie pozwól jej do typowej gry i zdecydowałem się na 1: 1 Oboje zaczęli się nerwowo. Mecz nie był tak wyraźny jak wynik sugeruje, że tak naprawdę nie było łatwe. To był jeden z moich najlepszych występów w tym konkursie.Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, że ​​wygraliśmy ten mecz. „

Dvadsaťsedemročná Poprad rodzimy Hantuchova najmniej się aż do niedzieli, będzie musiał czekać na jego 30-lecie zapaśniczej sukcesu w Fed Cup.

„ważne będzie, aby wyrzucić go za Ciebie, ale w moim przypadku to nie zawsze jest łatwe. Muszę spać dobrze i starają się myśleć pozytywnie, jutro jest nowy dzień. Byłoby wspaniale, gdybym był tylko w tak ważnym pojedynku jubileuszowy osiągnąć zwycięstwo. Czy dla wszystkich, czy wejdzie ona Jovanovski lub Jankovic, „stwierdził aktualny 32. single player rankingu Hantuchova.