Bilety na Mistrzostwa Świata hokejowego pasuje do Słowacja nadal można kupić

Bratysława. Minut po ósmej rano, kiedy spadła do Internetu na bazie spółki Zakłady Sazka, pobiegł z siłowni do najbliższego sklepu spożywczego. Tylko w szorty. Chciał kupić pakiety biletów do przyszłorocznych mistrzostw hokeja.

Udało mu się to zrobić. Przynajmniej pozornie. Dokonaj rezerwacji. Mógł jednak potwierdzić i zapłacić. Operator starał się mu pomóc. Na próżno. Bilety Fan Zdeněk Polách zarobione.

We wtorek zaczął sprzedawać pakiety biletów na World Cup 2015 w Czechach. Nieza- umieszczany bez problemów.Źle terminale Sazka, Internetowy system nie działa i niektórzy ludzie nie udało nawet przy kasach Areny w Pradze i Ostrawie.

„Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania”, przyznał w rozmowie z rzecznik iDnes.cz Sazka Vaclava Friedmann.Systém musiał znosić System

Internet Sazka dzięki którym postęp sprzedaży biletów, musiał jeszcze wytrzymać atak. Przynajmniej według wyników testów warunków skrajnych. „System był testowany wiele tygodni przy maksymalnym możliwym obciążeniu, co oczekiwaliśmy. Ładunek był wyższy niż nasze oczekiwania „, mówi Friedmann.

Już w trakcie pierwszej godziny sprzedaży zainteresowanym zamówione prawie siedemdziesiąt tysięcy pakietów biletów.Mecz pomiędzy Czechach i Kanadzie zostały wyprzedane w ciągu kilku minut.

Jeden z czeskich fanów, którzy chcieli kupić bilety na mecz przeciwko Kanadzie, czekał przed Cash Register O2 Arena w Pradze na pół godziny przed północą. Osiem i pół godziny przed sprzedażą. Kiedy w końcu, system nie powiodło się. Po jego renowacji pozostały tylko bilety w górnych szeregach. „Musimy wziąć teleskopu,” poglądach.

W porównaniu do oficjalnej pojemności liczby biletów, które są dopuszczone do sprzedaży, inaczej.O2 Arena w Pradze ma pojemność sprzedaży 13.621 z 17.360 miejscami, CEZ Arena w Ostrawie 6126 z 10,153 miejsc pracy.

„W ramach aranżacji mundialu musimy spełnić pewne warunki, w tym dostarczanie określonej liczby biletów dla potrzeb IIHF firmy marketingowe i ich partnerów. W hali są blokowane także miejsc dla mediów „, mówi sekretarz generalny iDnes.cz komitetu organizacyjnego Markéta Štěrbová.

Ceny codziennych pakietów wahają się od £ 980 (€ 35) do £ 3470 (125 euro). Bilety na poszczególne dopasowania głównych grup stoją od 190 zł (7 euro) do 1690 CZK (61 euro) – sprzedać, jednak będzie do lutego

„Tworzenie polityki cenowej jest kilka miesięcy problem dla wielu ludzi z różnych obszary.Z jednej strony mamy do rozważenia gospodarki mistrzostw, jako dochód z biletów stanowią około 75 procent przychodów, podczas gdy chcemy, aby pomieścić fanów i pozwolić, aby zobaczyć Puchar Świata i dla rodzin z dziećmi „, mówi Štěrbová.

Spotkanie medal w Pradze widzowie będą musieli zapłacić dużo więcej. – aby dopasować CZK brąz 11480 (413 euro) dla końcowego 14 380 CZK (518 euro)

największym problemem dla organizatorów jak pośrednicy z liśćmi. Już na drugi dzień od rozpoczęcia sprzedaży biletów pojawił się na czarnym rynku. Znacznie cenie.