Barcelona chętny do spadku formy, aby zatrzymać procedurę w Lidze Mistrzów

Większość sezonu piłkarskiego, a Barcelona pracował niezwyciężoną wrażenie, tracąc dwa z ostatnich trzech meczów, jednak zaczynają się komplikować sytuację. Pewność chce powrócić w ćwierćfinale rewanżu środowych Ligi Mistrzów, które będą na polu Atletico Madryt bronić przez 2 do 1 i spróbuj ósmy awans do półfinału w ciągu ostatnich dziewięciu lat.

„Nie ma czasu do przeprosiny i wymówek. musimy dobry wynik. nie wolno nam myśleć, że zrobili złą passę.Musimy zamknąć i przenieść, „ powiedział trener Luis Enrique, który od czasu przybycia do zespołu w 2014 roku po raz pierwszy doświadczył, że jego podopieczni wygrali tylko jedno z jego ostatnich czterech meczów. ” Mamy jeszcze wiele powodów do optymiści „ powiedział.

drop Wynik Barcelona jest również związane z fotografowania awaria Lionel Messi. napastnik Gwiazda nie wynik 362 minut, tak długo na cel oczekiwanie po raz ostatni pięć lat temu. W pierwszym meczu przeciwko Atletico dwukrotnie reprezentował Luis Suárez, ale w przeciwnym razie prawdopodobnie najpotężniejszym ofensywny tercet na świecie, wraz z Neymar shooter zacięty.

Atlético i czuje, że dom mógłby walczyć proces, a nawet podnieść ciśnienie w Barcelonie, z którym walczy a także hiszpańskiego tytułu.W tabeli ligi na nią, tracąc tylko trzy punkty.

„Jesteśmy przekonani, że stadion będzie nucić i to będzie wielka noc. Uważam, że jest to dobry wynik i co robimy w domu będzie zawrócić „ powiedział pomocnik Koke. „Zawsze czuję się silny. Damy z siebie wszystko, a jeśli dodamy coś ekstra, możemy reputacji zaliczkę,” wierzy trener Diego Simeone, który ominie karane napastnik Fernanda Torrese.

< p> w środę, drugi ćwierćfinał tych półfinalistów zdecydowała między Benfica Lizbona i Bayern Monachium. Przed odwetem są lepsze od niemieckich mistrzów, który wygrał u siebie 1: 0-tyW ostatnich meczach wyjazdowych nie są one tak skuteczne, a Benfica w domu na stadionie świateł bardzo silny i zazwyczaj wygrywa większą różnicę.

Dla Benfica będzie kluczowe, aby znaleźć zastępstwo dla najlepszym strzelcem zespołu Jonas, który ze względu na kartki nie może iść , Będzie to zatem na meksykańskiej Raúl Jiménez lub greckim Konstantinos Mitrogluovi spróbować swoich 30 bramek w tym sezonie reprezentował.

„Nie możemy tu siedzieć i płakać nad tym, co nie może kontrolować. Jest to po prostu szansa na pokazują, że inni też wiedzą jak strzelać bramki.Głównym jest to, jak dużo energii robimy jako zespół „ powiedział trener Rui Vitória.

Bayern chociaż w ciągu ostatnich ośmiu meczów w Lidze Mistrzów poniósł cztery porażki, w tym zeszłorocznej porażki na polu innego portugalskiego zespołu Porta, tym razem ale nie pozwól powikłań. Mimo to do góry na tyle i wyciągnąć ponownie trener Josep Guardiola będzie polegać głównie na silnej ofensywy.

Wszystkie gole strzelone oznaczałoby, że Benfica będzie musiał być co najmniej trzy cele, które byłby to bardzo trudne zadanie. „W ćwierćfinale, jest najważniejszym odwet i Benfica jest bardzo silnym przeciwnikiem. Będziemy jednak starać się tam wygrać i umieścić jakiś cel. Ale śmiem twierdzić, że gra nie ma faworyta, „ powiedział Guardiola.