Od ostatniego wpisu minęło sporo

Od ostatniego wpisu minęło sporo czasu.

Od ostatniego wpisu minęło sporo czasu. Do tego dodać stare butle gazowe, które były nieszczelne. Gdy w końcu dostaliśmy klucz do jachtu i weszliśmy – w środku było pełno gazu. Wyjęliśmy z bakisty butlę i zostawiliśmy ją na kei. Zawór był zakręcony maksymalnie, a syczenie uciekającego gazu było słychać z daleka. nieszczęście nietrudno. Problem z gazem był na kilku jachtach.

Wydawało się nam że taka praca zajmie nam może trzy godzinki tymczasem skończyliśmy 21.15 a na ,,obiad,, poszliśmy na Krupówki na przepyszne ciastko budyniowo karmelowe które obiecaliśmy sobie ,, wszamać,, jak poczęstowali nim nas nasi goście z Holandii.

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida – nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Ból głowy dla wielu rodziców jest wybór mebli w przedszkolu, ponieważ konieczne jest, że są one dobrej jakości i bardzo tanie. Przynoszą radość dzieci i pasują do ogólnego stylu mieszkania i służył tak długo, jak to możliwe, bezpieczne meble dziecięce nieodzowny warunek – w produkcji mebli do przedszkola z materiałów przyjaznych środowisku. Wskazane jest, aby uniknąć zakupu mebli, pokryte lakierem i farbą – jest mało prawdopodobne, by sprawdzić ich skład na zawartość substancji toksycznych. W świetle tego problemu najlepszym rozwiązaniem jest produkcja mebli dla dzieci na życzenie.

Na przyjecie corki do przedszkola czekalismy 10dni. Z tym, ze wybralismy wariant bezplatnych 3 godzin. Wariat pelny to £150 tygodniowo. Zona gdyby poszla do pracy mogla by zarobic ok 250-300 funtow tygodniowo wiec sie za bardzo nie meble dla dzieci Banaby.pl oplaca. Tak jak corka jest w przedszkolu to chociaz ma czas cos zrobic w domu.

Chciałabym Cię zapytać przy okazji pewien wrocławski budynek. Pamiętam gdy byłam dzieckiem i byłam w odwiedzinach u rodziny we Wrocławiu zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Zawsze marzyłam, że będę w nim mieszkać ale już nigdy mi do Wrocławia nie było po drodze. To był wieżowiec na takim słupie jakby nałożony i unoszący się nad ziemią potrzymywany jakby linkami. Bardzo jestem ciekawa jak dywany dla dzieci dziś wygląda.