Abstrakcjonista

Abstrakcjonista,

Zobacz zabawne i trwałe meble dziecięce w świetnych cenach. Kacper jest kierownikiem dwuosobowego zespołu karetki pogotowia. W ambulansie zajmuje miejsce pilota lub czuwa przy pacjencie. Za kierownicą zaś siedzi Kuba Kłos, 32-latek, ratownik medyczny i kierowca karetki od 7 lat. – Zawsze lubiłem jeździć samochodem i lubiłem też medycynę, więc wyszło na to, że kierowca karetki pogotowia jest dla mnie zajęciem idealnym – śmieje się.

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Rafonix, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał – nie miał żadnych znajomych, obsrał się, zgasił światło i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet, youtube i stream , a nawet to mu zabraliście.

Po romantycznej kolacji możemy przenieść się do łazienki, bo w końcu nic tak nie pobudza naszych zmysłów, jak gorąca kąpiel we dwoje w aromatycznych olejkach. Nastrojowa muzyka, płonące świece, schłodzony szampan lub ulubione wino i czekoladki, a w wodzie płatki czerwonych róż – z takimi dodatkami magiczny nastrój mamy zagwarantowany.

Podobna sytuacja – jedziecie autobusem a przed waszymi nogami glebę zaliczył alkoholik i ze względu na ilość promili i bujanie autobusu nie ma szans wstać. Dookoła stoją same # rozowepaski , które patrząc na was dość wymownym wzrokiem. Oczywiście czujecie się sparaliżowani, najchętniej zapadlibyście się pod ziemię. Coś Wam podpowiada, że wystarczy złapać typa za bety i posadzić na fotelu (choćby był za ciężki, to na pewno damy rade pomóc mu wstać). Niestety – coś Was blokuje. Sami sobie wymieńcie jakie myśli usprawiedliwiające się w was zrodzą.

@ Andreth : Raczej przypadek. Kukiz to taki szwagier politykujący przy wódeczce. Prostolinijna chłopina łykająca wszystko. Zmieniająca poglądy pod wpływem zdjęć. Jest antyunijny i prorosyjski z tego samego powodu, co są wykopki zbliżone doń intelektualnie. Taka internetowa moda. Za głupi na agenta.

@ AzureTurtle : @ DannyMurillo : Line 6 POD studio GX miałem i był znośny, ale w końcu przesiadłem się na M-Audio M-Track i jest dużo, dużo lepiej. Za te same pieniądze masz 2 kanały, preamp mikrofonowy, zasilanie phantom, wejście na słuchawki z osobną regulacją i inne bajery. Przede wszystkim jakość sygnału DI też dużo wyższa. Większa dynamika i większy odstęp sygnału od szumu, a sygnał w PODzie był nieco zamulony. Często polecany jest też Focusrite Scarlett, ale starsze wersje miały problem ze zbyt wysokim sygnałem na wejściu gitarowym. Może w nowszych wersjach tego już nie ma.